Bestway 56706 Kerti Medence Kerettel 366 x 76 cm
- Űrtartalom: 6473
- Cikkszám: 56706
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 6473
- Méretek
- ~ 366 cm
- Gyártói kód
- 56706
Megadott referenciák
- ean13
- 6941607329344
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3379
Keretes medence 366 x 76 cm
Bestway 56706

★★★ Élvezze a nyarat a saját medencéjében!!! ★★★
★ Ha olyan medencét keres, amely hűvöst nyújt a forró napokon — ez a tökéletes választás az Ön számára!
★ Hívja meg barátait és családját egy medence partira, és közösen élvezzék a nyár örömeit.
★ A Bestway medence választásával garantáltan a legmagasabb minőséget kapja.

A készlet tartalma:
- Keretes medence 366 x 76 cm
- Dugók a pumpa nyílásaihoz
- Kezelési útmutató
- Javítófolt
- Letölthető útmutató az aukción

Medence készen 3 gyors lépésben:
- Nyissa ki a borítást,
- Szereld össze a keretet - szerszámok nélkül
- Töltsd fel vízzel — kész!
Egy ilyen nagy medence összerakása most csak néhány percet vesz igénybe

Legmagasabb minőségű kivitelezés
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Erősítés nylon hálóval a rétegek között
- Pokrövezet szúrásnak ellenálló
- Fehér szín belseje
Technikai adatok:
Medence
- Méretek 366 x 76 cm
- Medence súlya 21 kg
- Ajánlott vízzel való feltöltés 90%
- Kapacitás 6473 liter

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat csodálatos pillanatokkal teltté! ❤️❤️❤️

Specifikáció
| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 366 cm |
| Átmérő | 366 |
| Magasság | 76 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 6473 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Súly basenu | 22 |
| Cikkszám | 56706 |
| Méretek | 28 × 27.5 × 89.5 cm |
| Súly | 20.994 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek