Menu
Keretmedence 975 x 488 x 132 cm 21in1 INTEX 26378 + Gördeszka INGYENES
1 066 090,00 Ft
Betöltés...
- Űrtartalom: 54368
- Cikkszám: 26378
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Biztosan jelenteni szeretnéd ezt a hozzászólást?
Jelentés elküldve
A jelentésed beküldve, és egy moderátor megvizsgálja.
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Intex
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 54368
- Méretek
- ⟩ 600 cm
- Gyártói kód
- 26378
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890609177
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3909
Felfújható pool 975 x 488 x 132 cm ★★★★★ 8 RÉSZES SZETT
INTEX 26378

★★★ Készülj fel egy tüző nyárra ★★★
★ Élvezd a szép időt saját kerted kényelmében! Vásárolj egy poolt, ahol szabadon úszhatsz!
★ Az INTEX pool megvásárlásával biztos lehetsz abban, hogy a termék új, eredeti és biztonságos
★ A pool könnyen összeszerelhető. Magad állíthatod össze szerszámok nélkül, mindössze néhány perc alatt.

A szett tartalmazza:
- Felfújható pool 975 x 488 x 132 cm
- Szűrő pumpa
- Biztonsági létra
- Pool takaró
- Pool alátét
- Tisztító készlet rúd
- Cserélhető tisztító készlet fúvókák (háló, kefe, skimmer)
- Pool porszívó
- Röplabda háló
- Pumpa sziták
- Pumpa csatlakozók
- Pumpa csövek
- Javítófolt
- Magyar nyelvű útmutató
- Útmutató letölthető az aukció során

Kiváló построения minősége
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- A bevonatolat ellenálló a lyukadásnak
- Belső mozaik minta kék és fehér színben

Takaró
- Megvédi a pool vizét a szennyeződésektől
- Megakadályozza, hogy a gyerekek a poolba menyjenek a te engedélyed nélkül
- Csökkenti a vízből származó hőveszteséget
Alátét
- Megvédi az aljzatot a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és más szennyezodések bejutást a poolba
- Szigeteli a poolt az alapozástól

Pool készen 3 egyszerű lépésben:
- Terítsd ki a bélést,
- Szereld össze a keretet - szerszámok nélkül,
- Töltsd meg vízzel — készen van!

MŰSZAKI ADATOK
Pool
- Pool méretei 975 x 488 x 132 cm
- Pool súlya 283,3 kg
- Pool kapacitása: 54.368 liter
- Ajánlott vízmennyiség 90%
Pumpa
- Teljesítmény 10.500 liter/óra
- Tápellátás 220 - 240 V
- Pumpa súlya 23,1 kg

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat feledhetetlenné! ❤️❤️❤️


Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | > 600 cm |
| Hosszúság | 975 |
| Szélesség | 488 |
| Magasság | 132 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 54368 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 90 |
| Filtr pompy | homok, üveg |
| Súly basenu | 279 |
| Szivattyú teljesítmény | 10500 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 23,1 |
| Szivattyútartály kapacitás homok/üveg | 35 / 25 |
| Cikkszám | 26378 |
| Méretek | 109.3 × 83.6 × 159 cm |
| Súly | 315.49 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
A hozzászólásodat elküldtük és elérhető lesz, amint egy moderátor jóváhagyja.
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 366 x 76 cm 16az1-ben INTEX 26712 + Buborékgép INGYENES
86 490,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 610 x 132 cm 18az1-ben Teljes Szett INTEX 26756
335 390,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 366 x 76 cm 16az1-ben INTEX 26712
82 590,00 Ft
Vázas medence 305 x 76 cm 5az1-ben INTEX 28206
46 990,00 Ft
Kerti keretes medence 244 x 76 cm INTEX 28290
39 090,00 Ft
Legnépszerűbb termékek
Négyszögletes kerti párna 45x45 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
5 990,00 Ft
(13)
Téglalap alakú kerti párna 30x50 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
4 990,00 Ft
(13)
Óriás Babzsák Padlópárna XXL felnőtteknek - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
59 980,00 Ft
(4)
Négyszögletes kerti párna 60x60 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
8 990,00 Ft
(4)
Kerek lábtartó puff - Bouclé (Báránybőr hatású)
11 990,00 Ft
(168)
Babzsákfotel Babzsák XL Standard -Prémium Mintás Szövet
49 990,00 Ft