- Új
A Speed 5.5 univerzális alapot biztosít versenyfelszerelésedhez — könnyedén felszerelheted rá a konzolos kormányokat, professzionális Direct Drive bázisokat és a legnépszerűbb modelleket, például a Logitech vagy Thrustmaster gyártóktól.
Megadott referenciák

A Speed 5.5 univerzális alapot biztosít versenyfelszerelésedhez — könnyedén felszerelheted rá a konzolos kormányokat, professzionális Direct Drive bázisokat és a legnépszerűbb modelleket, például a Logitech vagy Thrustmaster gyártóktól.

Állítsd be magadnak: a kormány magassága (61–81 cm) és a többlépcsős dőlésszög ergonomikus vezetési pozíciót biztosít, a háromféle pedállemez-pozíció pedig valósághű és kényelmes lábtartást tesz lehetővé.

A beépített ülés akár 18 cm mélységállítást és széles háttámla-döntési tartományt kínál, így hosszú versenyek alatt is kényelmes marad. A szerkezet 130–200 cm magasságú felhasználókat is támogat.

A porszórt acélprofil váz tartósságot garantál. A csúszásmentes lábak védik a padlót és biztos tapadást nyújtanak a leghevesebb manővereknél is — a váltót pedig bármelyik oldalra felszerelheted.


| Gyártó | Huzaro |
|---|---|
| Modell | Speed 5.5 |
| Kormány beállítása | Magasságállítás 61–81 cm; dőlésszögek +29° / +14° / 0° / -14° / -29° |
| Pedál beállítása | 0° / +7° / +15° |
| Szerkezet | Acélváz, porszórt festéssel |
| Ülés | Mélységállítás 18 cm; háttámla dőlésszög 45°–90° |
| Méretek | 131 x 64 x 110 cm |
| Max. terhelhetőség | 100 kg |
| Felhasználó magassága | 130–200 cm |