Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Adatlap
Megadott referenciák
BESTWAY® katalógus szám 56408

★ Ha nagy, megbízható medencére van szükséged, ahol szabadon úszhatsz — ez a tökéletes választás számodra!
★ Teljes készlet az összes felszereléssel – nem kell egyénileg keresned az egyes alkatrészeket.
★ Amikor Bestway medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel, biztos lehetsz benne, hogy a legmagasabb minőséget kapod és minden tökéletesen illik.




A készlet tartalmazza a csillogó víz eléréséhez szükséges mindent:



Ennyi nagy medence összeállítása most már csak néhány percet vesz igénybe
A gyerekeidre gondolva belecsatornázunk az egyik legkedveltebb kiegészítőt:


Medence
Pumpa

| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 305 cm |
| Átmérő | 305 |
| Magasság | 76 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 4678 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Súly basenu | 19,4 |
| Szivattyú teljesítmény | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,1 |
| Cikkszám | 56408 |
| Méretek | 88.5 × 38 × 27 cm |
| Súly | 19.961 kg |