Felfújható Kerti Medence 305 x 61 cm 6az1-ben INTEX 28116
- Űrtartalom: 3077
- Cikkszám: 28116
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: felfújható peremű
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Felfújható peremű
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 3077
- Méretek
- ~ 305 cm
- Gyártói kód
- 28116
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890603847
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3719

Felfújható medence 305 x 61 cm FEDÉL TARTOZÉK
INTEX 28116-2W1

Készülj fel egy forró nyárra ?
Élvezd a meleg időt saját kerted összetartó nyugalmában.
A felfújható medence hihetetlen egyszerűen felszerelhető és mindössze pár perc alatt használatra kész.
Ha ezt az INTEX medencét vásárolod, biztosan tudod, hogy a termék új, eredeti és biztonságos
CSOMAG TARTALMA
- Felfújható medence 305 x 61 cm
- Medencefedél
- Pumpa lyuk dugók
- Javítófolt
- Használati útmutató lengyel nyelven
- Útmutató - letölthető az aukcióból



VÁSÁROLJ FELHATALMAZOTT KERESKEDŐTŐL
Megkapod:
- garanciális és garanciális szerviz,
- hozzáférést a legszélesebb kínálathoz tartozékok közül,
- támogatást szakosodott személyzettől,
- információkat és bevált tanácsokat a termék használatáról,
- mindig új és legmagasabb minőségű termékeket
15 év piaci tapasztalat! ?
Több mint 2 millió elégedett ügyfél ?
Ez azt jelenti, hogy statisztikailag legalább az egyik szomszédod vásárolt tőlünk kerti medencét vagy medence kiegészítőket.
Prémium minőségű gyártás
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon hálóerősítés a rétegek között
- Szúrásálló bevonat
- Belső mozaikos mintázat fehér és kékben


Fedél
- Megvédi a medence vizét a szennyeződéstől
- Megakadályozza, hogy a gyerekek engedélyed nélkül belépjenek a medencébe
- Csökkenti a víz hőveszteségét
Medence 3 egyszerű lépésben kész:
- Terítsd ki a betétlapot,
- Fújd fel a légutat,
- Töltsd be vízzel - kész!
Egy ilyen nagy medence felépítése most már csak pár percet vesz igénybe


TECHNIKAI ADATOK
- Medence méretei 305 x 61 cm
- Medence súlya 7,7 kg
- Ajánlott víztelenítés 80%
- Kapacitás 3.077 liter
Tedd ezt a nyarat csodálatos élményekben gazdaggá! ?


Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 305 cm |
| Átmérő | 305 |
| Magasság | 61 |
| Medence típusa | felfújható peremű |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 3077 |
| Ajánlott töltés | 80 |
| Várható összeszerelési idő | 10 |
| Súly basenu | 7,7 |
| Cikkszám | 28116 |
| Méretek | 29 × 44 × 43 cm |
| Súly | 10.07 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek