Kerti Medence 396 x 84 cm 9-az-1-ben Bestway 57376N
- Űrtartalom: 7340
- Cikkszám: 57376
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: felfújható peremű
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Felfújható peremű
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 7340
- Méretek
- ~ 396 cm
- Gyártói kód
- 57376
Megadott referenciák
- ean13
- 6941607364468
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p4772
Kerti felfújható medence 396 x 84 cm ★★★★★
Bestway® katalógusszám 57376-15W1

Ideális medence a kertedhez ★★★★★
★ A medence méretei lehetővé teszik a kényelmes úszást és korlátlan szórakozást a nyári napokon.
★ A felfújható medence nagyon biztonságos a gyermekek számára, mivel stabilitást tart a víz felhajtóereje és a felfújható gyűrű miatt
★ Ha ezt a medencét egy hivatalos Bestway® forgalmazótól vásárlod meg, biztos lehetsz benne, hogy a termék új, eredeti és biztonságos
A CSOMAG TARTALMA
- Felfújható medence 396 x 84 cm.
- Szűrőpumpa
- II típusú pumpafilter
- Kémia - Multitabletták 25x20g
- Medence kémiai adagoló
- Medence hőmérő
- Medence fedél
- Medence alátét
- Strandlabda
- Szennyeződés eltávolító háló
- Pumpa szűrőkosarak
- Pumpa bilincsek
- Pumpa csövek
- Utasítások magyarbuenos nyelvén
- Javítófolt
- Útmutató - letölthető


Legmagasabb gyártási minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Erősítés nylon hálóval a rétegek között
- Bevonás ellenálló a szúrásoknak


Fedél
- Védi a medence vizét a szennyeződéstől
- Megakadályozza, hogy a gyermekek beléphessenek a medencébe az engedélyedbe
- Csökkenti a víz hőveszteségét
Alátét
- Védi az alját a sérülésektől
- Megakadályozza, hogy a homok és egyéb szennyeződés bekerüljön a medencébe
- Szigeteli a medencét a talajról
Kristálytiszta víz erőfeszítés nélkül
A készlet tartalmaz mindent, ami szükséges a kristálytiszta víz eléréséhez:
- Szűrőpumpa
- Fejlett pumpafilter
- 25 multitabletta – átfogó fertőtlenítőszer
- Medence kémiai adagoló
- Szennyeződés eltávolító háló
- Medence hőmérő


Medence 3 gyors lépésben készen:
- Teríts ki a fóliát síkföldre
- Fújd fel a léggyűrűt
- Töltsd meg vízzel és a medence magától felfújódik - kész!
Most egy ilyen nagy medence felépítése csak néhány percet vesz igénybe!
A medence szórakozás az egész családnak
Gondolva a gyermekeidre, beleértjük a kedvenc gyermek kiegészítéseket.
Színes labda ösztönzi a közös szórakozást gyerekek és felnőttek számára


MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence méretei 396 x 84 cm
- Súly 17,3 kg
- Ajánlott víztelítettség 80%
- Kapacitás 7.340 liter
Pumpa
- Pumpa teljesítménye 2.006 liter/óra
- Pumpa tápellátása 220 - 240 V
- II típusú szűrő (58094)
❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat csodálatos emlékek teljesé! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 396 cm |
| Átmérő | 396 |
| Magasság | 84 |
| Medence típusa | felfújható peremű |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 7340 |
| Ajánlott töltés | 80 |
| Várható összeszerelési idő | 10 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Súly basenu | 17,3 |
| Szivattyú teljesítmény | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,7 |
| Cikkszám | 57376 |
| Méretek | 46 × 82 × 21 cm |
| Súly | 18.79 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek