Kerti medence kerettel 457 x 122 cm 18 részes szett INTEX 26168
- Űrtartalom: 14141
- Cikkszám: 26168
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: felfújható peremű
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Felfújható peremű
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 14141
- Méretek
- ~ 457 cm
- Gyártói kód
- 26168
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890603816
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3430
Felfújható Kerti Medence 457 x 122 cm ★★★★★ 12 az 1-ben szett
INTEX ® Katalógusszám 26168

★★★ Tökéletes a Kerted számára ★★★
★ Ha ezt a medencét egy engedélyezett Intex® kereskedőnél vásárolod meg, biztos lehetsz abban, hogy a termék új, eredeti és biztonságos
★ A medence stabilitását a víz nyomása és a felfújható gyűrű biztosítja - egyszerű a szerelés.
★ A medencéhez mellékelt fedővel védheted a vizet a szennyeződésektől és állatoktól.

A CSOMAG TARTALMA
- Felfújható medence 457 x 122 cm
- Szűrőszivattyú
- Szivattyú szűrő - A típusú
- Medence létra
- Medence fedő
- Védőtakaró
- Szivattyú csövek
- Szivattyú szita
- Szivattyú bilincsek
- Utasítás magyar nyelven
- Javító folt
- Útmutató - letöltésre elérhető

Mindenekelőtt: a gyermek biztonsága
- Az eltávolítható lépcsőfok megakadályozza a felügyelet nélküli gyermekek bejutását
- Magasság tökéletesen a medence méretéhez igazítva
- Erősített fémskelett, korróziós védelemmel
- Csúszásmentes lépcsőfok
- Kényelmes fogantyúk

Másodszor: a legmagasabb gyártási minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Szúrásodó bevonat
- Belső felülete mozaikra emlékeztet fehér és kék színben

Fedő
- Védi a medence vizét a szennyeződésektől
- Megakadályozza, hogy a gyerekek engedély nélkül bemenjenek
- Csökkenti a hőveszteséget a vízből
Takaró
- Védi az aljzatot a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és szennyezésanyagok bejutását
- Elszigeteli a medencét a talajról

Medence készen 3 egyszerű lépésben:
- Terítsd ki a burkolatot,
- Fújd fel a gyűrűt,
- Tölts vizet, és a medence magától "megnő" - kész!
Most egy ilyen nagy medence felállítása csak pár percbe fog telni


TECHNIKAI PARAMÉTEREK
Medence
- Medence méretei 457 x 122 cm
- Medence súlya 46,9 kg
- Ajánlott vízzel való feltöltés 80%
- Térfogat 14.141 liter
Szivattyú
- Szivattyú teljesítménye 3.785 liter/óra
- Szivattyú tápellátása 220 - 240 V
- Szivattyú szűrő A típusú

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat csodálatos pillanatokkal teli! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 457 cm |
| Átmérő | 457 |
| Magasság | 122 |
| Medence típusa | felfújható peremű |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 14141 |
| Ajánlott töltés | 80 |
| Várható összeszerelési idő | 15 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 46,9 |
| Szivattyú teljesítmény | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 4,1 |
| Cikkszám | 26168 |
| Méretek | 55.9 × 37.7 × 129.2 cm |
| Súly | 48.59 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek