Combat 5.0 Fekete Gamer szék
42 604,49 Ft
Főbb jellemzők:
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
Megadott referenciák
A Combat 2.7 széket hosszú íróasztalnál töltött órákhoz tervezték. A masszív NylonGuard szerkezet, a kényelmes ColdTouch hab ülőfelület és fejlett ergonómiai megoldások ötvözete: állítható FlexiHead fejtámla, ProCore deréktámasz és multifunkciós FusionArm 3D kartámaszok. Tökéletes munkához és játékhoz, stabilitást és szellőzést biztosít a szövet és mesh háló kombinációjának köszönhetően.
A szinkronizált ülőlap- és háttámla-mozgás folyamatos deréktámaszt nyújt, lehetővé téve a gördülékeny hintázást, csökkentve a combokra és gerincre nehezedő nyomást – kényelmesebb és egészségesebb ülés.
A kettős állítási lehetőség (fel/le és előre/hátra) pontosan igazítható a deréktámaszhoz, így segítve a helyes testtartás fenntartását.
A mellékelt formázott párna tovább növeli a derékrész kényelmét és stabilitását, különösen hosszú ülés során.
A háromdimenziós beállítás (előre/hátra, forgatás, döntés) révén a kartámasz tökéletesen igazítható munkához, játékhoz vagy pihenéshez.
8 cm magasságállítás és akár 60°-os forgatás – pontos nyak- és fejtámasztás minden helyzetben.
A szövet és mesh háló kombinációja kiváló szellőzést biztosít, míg a ColdTouch hab ülőlap hosszú távon is megőrzi formáját és kényelmét.
Könnyű, mégis rendkívül tartós burkolat védi a szék szerkezetét, garantálva a stabilitást és hosszú élettartamot.
Öt dupla poliuretán-nylon görgő biztosítja a sima mozgást anélkül, hogy megkarcolná a padlót.
| Gyártó | HUZARO |
|---|---|
| Modell | Combat 2.7 Grey |
| Tanúsítványok | SGS |
| Anyagok | Szövet, mesh háló |
| Szerkezet / Váz | Polimer burkolat NylonGuard |
| Gázlift | Gázos, 3. osztály (BIFMA), magasságállítás 80 mm-ig |
| Maximális teherbírás | 120 kg |
| Kartámaszok | FusionArm 3D – előre/hátra, forgatás, döntés állítás |
| Fejtámla | FlexiHead – 8 cm magasságállítás, 60°-os forgatás |
| Deréktámasz | ProCore – fel/le 6 cm, előre/hátra 3 cm állítás |
| Mechanizmus | UltraGravity – szinkronizált ülőlap- és háttámla-mozgás, hintázó funkció |
| Ülőlap | ColdTouch hab – deformációálló |
| Talp | Acél, ötágú |
| Görgők | Poliuretán-nylon, csendes, padlóbarát |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
check_circle
check_circle