Vintage szőnyeg 22208/082 bordó / szürke rozetta klasszikus
44 990,00 Ft
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
Megadott referenciák
| Anyag | Polipropilén |
|---|---|
| Fonal típusa | 100% Polipropilén |
| Szálmagasság | kb. 2-3 mm |
| Teljes vastagság | kb. 6-7 mm |
| Súly négyzetméterenként | kb. 1,1 kg/m² |
| Szín | Sárga és arany árnyalatok |
| Forma | Téglalap alakú |
| Minta | Egyéb minták |
| Méret | Ár | Súly |
|---|---|---|
| 80x150 cm | 8 990 Ft | — |
| 120x170 cm | 15 990 Ft | 3,0 kg |
| 140x200 cm | 21 990 Ft | 4,0 kg |
| 200x290 cm | 43 990 Ft | 7,0 kg |
A napi ápoláshoz elegendő a rendszeres porszívózás. A kisebb foltokat azonnal távolítsd el enyhén nedves törlőkendővel vagy kímélő tisztítószerrel. Ne mosd mosógépben és ne áztasd. Mélytisztításhoz professzionális extrakciós tisztítást javaslunk.
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
check_circle
check_circle