Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Adatlap
Megadott referenciák
Bestway® katalógusszám 56416

★ Ha nagy, megbízható medencét keres, ahol szabadon úszhat — ez a tökéletes választás az Ön számára!
★ Teljes szett komplett felszereléssel – nem kell egyedileg keresnie az alkatrészeket.
★ Quando acquista una piscina Bestway con accessori dedicati, potrà essere certo di ricevere la più alta qualità e che tutto si adatterà perfettamente.


Ön kapja:
— ez azt jelenti, hogy statisztikailag szomszédai közül legalább az egyik kerti medencét vagy medence kiegészítőket vásárolt tőlünk.


A szett mindent tartalmaz, ami szükséges a kristálytiszta vízhez:



Az ilyen nagy medence felállítása most csak néhány percet vesz igénybe

Gyermekeire gondolva népszerű gyermek kiegészítőket adunk hozzá:

Medence
Szivattyú


| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 366 cm |
| Átmérő | 366 |
| Magasság | 76 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 6473 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Súly basenu | 25,8 |
| Szivattyú teljesítmény | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,1 |
| Cikkszám | 56416 |
| Méretek | 88.5 × 41.5 × 28.5 cm |
| Súly | 24.241 kg |