Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Adatlap
Megadott referenciák
BESTWAY® Katalógusszám 56595

★ Ha nagy, megbízható medencére van szükséged, ahol szabadon úszhatsz - ez az ideális választás számodra!
★ Teljes szett teljes felszereléssel – nem kell egyedi részeket külön keresni.
★ Amikor egy Bestway medencét veszel dedikált kiegészítőkkel biztos lehetsz benne, hogy a legmagasabb minőséget kapod és minden kompatibilis lesz.



Egy ilyen nagy medence felszereléséhez csak pár percre van szükséged!


Medence
Pumpa


| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 427 cm |
| Átmérő | 427 |
| Magasság | 84 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 10220 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Súly basenu | 37 |
| Szivattyú teljesítmény | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,7 |
| Cikkszám | 56595 |
| Méretek | 104 × 51 × 31 cm |
| Súly | 35.915 kg |