Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Adatlap
Megadott referenciák
BESTWAY® Katalógusszám 56406

★ Ha nagy, megbízható medencét szeretnél, ahol szabadon úszhatsz — ez a tökéletes választás neked!
★ Teljes csomag teljes felszereléssel – nem kell egyedül keresned az egyes komponenseket.
★ A Bestway medencét dedikált kiegészítőkkel választva garantáltan a legmagasabb minőséget kapod és minden tökéletesen fog összepasszolódni.




A csomag tartalmazza az összes szükséges anyagot a kristálytiszta víz eléréséhez:



Most egy ilyen nagy medence felépítése csak néhány percet vesz igénybe
Gyermekeid gondolva, beleértünk az egyik legkedveltebb kiegészítőt:


Medence
Szivattyú

| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 305 cm |
| Átmérő | 305 |
| Magasság | 76 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 4678 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Súly basenu | 19,4 |
| Cikkszám | 56406 |
| Méretek | 88.5 × 30.5 × 26.5 cm |
| Súly | 18.291 kg |