Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Adatlap
Megadott referenciák
Bestway® Katalógusszám 56418

★ Ha egy nagy és megbízható medencét keresel, ahol szabadon úszhatsz — ez a tökéletes választás számodra!
★ Teljes szett teljes felszereléssel – nincs szükség az egyes alkatrészek keresésére.
★ Ha Bestway medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel, garantáltan a legmagasabb minőséget kapod és minden tökéletesen illeszkedik.




Most egy ilyen nagy medence felállítása csak néhány percet vesz igénybe


Medence
Szivattyú


| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 366 cm |
| Átmérő | 366 |
| Magasság | 100 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 9150 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Súly basenu | 39,3 |
| Szivattyú teljesítmény | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,7 |
| Cikkszám | 56418 |
| Méretek | 115 × 44 × 31 cm |
| Súly | 42.853 kg |