Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Adatlap
Megadott referenciák
BESTWAY ® Katalógusszám 56438

★ Teljes szett teljes felszerelésekkel – nem kell egyedül keresni az összes alkatrészt.
★ A medencével szállított takarófóliával meg tudod védeni a vizet a szennyeződésektől és a kártevőktől.
★ Ha a BESTWAY medencét választod dedikált kiegészítőkkel garantáltan a legmagasabb minőséget kapod és minden tökéletesen illeszkedik egymáshoz.




Érdemes megfelelően megvédeni a medencét. A medencével szállított takarófólia:

Most egy ilyen nagy medence felrakása csak néhány percet vesz igénybe

Medence
Pumpa




| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 457 cm |
| Átmérő | 457 |
| Magasság | 122 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 16015 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Súly basenu | 66,5 |
| Szivattyú teljesítmény | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,9 |
| Cikkszám | 56438 |
| Méretek | 39 × 57 × 130 cm |
| Súly | 65.923 kg |