Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Adatlap
Megadott referenciák
Bestway 56681

★ Ha olyan medencét keres, amely hűvöst nyújt meleg napokon — ez az Ön számára a tökéletes választás!
★ Hívja meg barátait és családját egy medencebulijára és élvezzék együtt a nyarat.
★ Amikor egy Bestway medencét vásárol dedikált tartozékokkal, biztos lehet a legmagasabb minőségben és hogy minden tökéletesen illeszkedik egymáshoz.
★ INGYENES szappanbuborék-készítő szett (játék és oldat).



A szett mindent tartalmaz, amire szüksége van kristálytiszta vízhez:


Ezzel ez a nagy medence felépítése már csak néhány perc.

Élvezzék a vízben való játékot gyermekeikkel.

Medence:
Pumpa:


| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 366 cm |
| Átmérő | 366 |
| Magasság | 76 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 6473 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Súly basenu | 26 |
| Szivattyú teljesítmény | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,1 |
| Cikkszám | 56681 |
| Méretek | 28.5 × 38 × 89.5 cm |
| Súly | 27.813 kg |