Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Adatlap
Megadott referenciák
Bestway: 56679

★ Ha olyan medencét keres, ahol hűvös menedéket talál forró napokon — ez az Ön számára tökéletes választás!
★ Teljes szett minden szükséges felszerelésekkel – nem kell egyedileg keresnie az alkatrészeket.
★ Bestway medencét vásárolva dedikált kiegészítőkkel garantáltan a legmagasabb minőséget kapja és minden tökéletesen illeszkedik egymáshoz.



A szett tartalmaz mindent, amire szüksége van a kristálytiszta víz eléréséhez:

Az ilyen nagy medence felállítása most csak néhány percet vesz igénybe

Szórakozzék vízi játékokkal együtt gyermekeivel.

Medence
Pumpa

Figyelmeztetés: Az úszókarkötők nem játék, nem mentőeszköz, és nem nyújtanak védelmet a vízbeesés ellen. Csak olyan mélységben használandó, ahol a gyermek megérinti a feneket a lábával, és csak felnőtt felügyelet mellett. A megfelelő feltöltés és a felszerelés helyes használata szükséges a biztonság biztosításához. Győződjön meg arról, hogy a biztonsági szelep hermétikusan le van zárva, és a varratok nem repedtek. Súlytartomány 18-30 kg, kor 3-6 év.

| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 305 cm |
| Átmérő | 305 |
| Magasság | 76 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 4678 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Súly basenu | 23 |
| Szivattyú teljesítmény | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,1 |
| Cikkszám | 56679 |
| Méretek | 27.5 × 35 × 89.5 cm |
| Súly | 18.579 kg |