Bestway 5618W Vázas Kerti Medence 396 x 122 cm 11in1
- Űrtartalom: 12690
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 12690
- Méretek
- ~ 396 cm
Megadott referenciák
- ean13
- 6941607327746
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3968
Kerti vázas medence pumpával 396 x 122 cm ★★★★★
Bestway® katalógus szám 5618W

A tökéletes medence a kertedhez ★★★★★
★ Ha szükséged van egy tágas, megbízható medencére, ahol szabadon úszhatsz — ez az ideális választás számodra!
★ Teljes szett az összes felszereléssel – nem kell keresni az egyes komponenseket.
★ Amikor Bestway medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel, biztos lehetsz abban, hogy a legjobb minőséget kapod és minden tökéletesen illeszkedik.

A csomag tartalma
- Vázas medence 396 x 122 cm
- Szűrőpumpa
- Pumpaszűrő II. típus
- Biztonságos létra
- Medencefedél
- Pumpaszita
- Pumpasaru
- Pumpacső
- Javítófolt
- Magyar nyelvű utasítás
- Útmutató - letölthető az aukcióból

Kiváló minőségű konstrukció
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Szúrásálló bevonás
- Fehér-kék mozaikot utánzó belső felület

Gyermekek biztonsága
- Eltávolítható lépcsők megakadályozzák a felügyelet nélküli bejutást
- Magasság tökéletesen a medence méretéhez igazított
- Erősített fémvázrendszer rozsdamentes
- Csúszásmentes lépcsők
- Kényelmes korlátok

✔️ Szűrőpumpa és továbbfejlesztett pumpaszűrő a csomagban.

Fedél
Érdemes megfelelően védelmi a medencét. A mellékelt medencefedél:
- Védi a medence vizét a szennyeződésektől és szeméttől
- Meggátolja, hogy a gyerekek a te engedélyed nélkül belépjenek a medencébe
- Csökkenti a vízből való hőveszteséget

Medence készen áll 3 egyszerű lépésben:
- Bontsd ki a borítást,
- Szereld össze a vázat — szerszámok nélkül
- Töltsd meg vízzel — kész!
Most egy ilyen nagy medence felépítése csak néhány percet vesz igénybe

TECHNIKAI ADATOK
Medence
- Medence méretei 396 x 122 cm
- Súly 55,5 kg
- Ajánlott vízzel való feltöltés 90%
- Kapacitás 12.690 liter
Pumpa
- Pumpa kapacitása 3.028 liter/óra
- Pumpa tápellátás 220 - 240 V
- Pumpaszűrő II. típus (58094)

❤️❤️❤️ Tedd tele ezt a nyarat wunderbar emlékekkel! ❤️❤️❤️


Specifikáció
| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 396 cm |
| Átmérő | 396 |
| Magasság | 122 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 12690 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Filtr pompy | II |
| Súly basenu | 55,6 |
| Szivattyú teljesítmény | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Méretek | 130 × 54 × 37 cm |
| Súly | 55.522 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek