Bestway 561GD Kerti medence vázszerkezettel 457 x 107 cm 13az1-ben
- Űrtartalom: 14970
- Cikkszám: 561GD
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 14970
- Méretek
- ~ 457 cm
- Gyártói kód
- 561GD
Megadott referenciák
- ean13
- 6941607353417
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p4392
Kerti vázas medence Power Steel 457 x 107 cm ★★★★★
BESTWAY® katalógus szám 561GD

BESTSELLER ★★★★★
★ Ha olyan tágas és megbízható medencére van szükséged, ahol szabadon úszhatsz — ez a tökéletes választás számodra!
★ Teljes csomag minden tartozékkal – nem kell egyenként keresned az alkatrészeket.
★ Bestway medencét vásárolva a dedikált kiegészítőkkel biztosított lesz a prémium minőség és a tökéletes összeférhetőség.

CSOMAG TARTALMA
- Vázas medence 457 x 107 cm
- Szűrőszivattyú
- II. típusú szivattyúszűrő
- Medencetakaró
- Biztonsági létra
- Szivattyú csövek
- LED megvilágítás
- Távirányító
- Szivattyú szűrőkosarak
- Szivattyú bilincsek
- Javítófolt
- Használati útmutató magyar nyelven
- Letölthető útmutató az aukción belül

Szín-váltó LED fények távirányítóval


Gyermekvédelem
- Az eltávolítható lépcsőfokok meggátolják a gyermekek jogosulatlan hozzáférését
- Magasság tökéletesen arányos a medence méretével
- Erősített acélváz korróziós ellenálló
- Csúszásmentes lépcsőfokok
- Kényelmes korlátok

Kiváló építési minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon hálóval erősített rétegek közötti megerősítés
- Lyukká válásos ellenálló bevonat
- Belső fehér-kék mozaikszerű mintázat

Medence 3 gyors lépésben kész:
- Bontsd ki a bevonatot.
- Szereld össze a vázat — szerszámok nélkül.
- Töltsd fel vízzel — kész!
Ez a nagy medence összeállítása már csak néhány percet vesz igénybe

✔️ Szűrőszivattyú és korszerűsített szivattyúszűrő a csomagban.

MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence méretei 457 x 107 cm
- Súly 57,66 kg
- Ajánlott vízzel való feltöltés 90%
- Kapacitás 14.970 liter
Szivattyú
- Szivattyú kapacitása 3.028 liter/óra
- Szivattyú tápellátása 220 - 240 V
- II. típusú szivattyúszűrő

❤️❤️❤️ Tedd feledhetetlen ezt a nyarat! ❤️❤️❤️


Specifikáció
| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 457 cm |
| Átmérő | 457 |
| Magasság | 107 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 14970 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Filtr pompy | II |
| Súly basenu | 57,6 |
| Szivattyú teljesítmény | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 3,5 |
| Cikkszám | 561GD |
| Méretek | 56 × 115 × 38.5 cm |
| Súly | 57.665 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek