Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
Megadott referenciák
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | > 600 cm |
| Hosszúság | 503 |
| Szélesség | 274 |
| Magasság | 122 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 13365 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 112,1 |
| Szivattyú teljesítmény | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 8,3 |
| Cikkszám | 26796 |
| Méretek | 67.4 × 60.1 × 137.5 cm |
| Súly | 112.1 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
check_circle
check_circle