Fém Vázas Medence 450x220x84 cm 16 az 1-ben Intex 28274
- Űrtartalom: 7127
- Cikkszám: 28274
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 7127
- Méretek
- ~ 427 cm
- Gyártói kód
- 28274
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890604622
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3704
Téglalap Alakú Kerti Medence 450 x 220 x 84 cm
INTEX 28274

★★★ Készülj a Forró Nyárra ★★★
★ Élvezd a szép időt saját kerted kényelmében.
★ Ez a medence könnyen összeszerezhető. Magad is fel tudod szerelni eszközök nélkül mindössze pár perc alatt.
★ Amikor ezt az INTEX medencét megvásárolod, biztosan tudhatod, hogy a termék új, eredeti és biztonságos

A Csomag Tartalma:
- Kerti medence 450 x 220 x 84 cm
- Szűrőpumpa 26604
- Szűrő
- Szita kosarak
- Bilincsek
- Csövek
- Szivattyú lyuk dugók
- Javítófolt
- Magyar nyelvű útmutató
- Útmutató - letölthető az árverésen

Prémium Minőségű Kivitelezés
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Lyukálló bevonat
- Belső felület mozaik mintával kék és fehér árnyalatokban

Medence Készen 3 Gyors Lépésben:
- Terítsd ki a burkolatot,
- Szereld össze a vázt - eszközök nélkül
- Töltsd meg vízzel - kész!
Egy ilyen nagy medence felépítése mostantól csak pár percet vesz igénybe


Műszaki Jellemzők:
Medence
- Medence méretek 450 x 220 x 84 cm
- Medence súlya 42,3 kg
- Ajánlott vízzel való feltöltés 90%
- Térfogat 7.127 liter
Szivattyú
- Szivattyú teljesítménye 2.006 liter/óra
- Szivattyú tápellátás 220 - 240 V

❤️❤️❤️ Tedd Ezt a Nyarat Teli Gyönyörű Emlékekkel! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 427 cm |
| Átmérő | 220 |
| Hosszúság | 450 |
| Magasság | 84 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 7127 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 43,3 |
| Szivattyú teljesítmény | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 8,3 |
| Cikkszám | 28274 |
| Méretek | 38.17 × 37.21 × 120 cm |
| Súly | 48.32 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek