INTEX 28266 Kerti Medence Vázzal 220 x 150 x 60 cm
- Űrtartalom: 1662
- Cikkszám: 28270
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 1662
- Méretek
- ⟨ 220 cm
- Gyártói kód
- 28270
Megadott referenciák
- ean13
- 6941057423333
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p4257
Kerti Fém Vázas Medence 220 x 150 x 60 cm ★★★★★ 16 az 1-ben Szett
INTEX ® 28270

★★★ Készülj fel egy Forró Nyárra ★★★
★ Élvezd a meleg időjárást saját kerted kényelmes környezetében.
★ A medence könnyű összeszereléssel rendelkezik. Egymagad szerelheted össze szerszám nélkül néhány perc alatt.
★ Az INTEX medencét választva dedikált kiegészítőkkel, garantálod a legmagasabb minőséget és az összes komponens tökéletes kompatibilitását, mágnes ingyenes!
SZETT TARTALMA
- Téglalap alakú fém vázas medence 220 x 150 x 60 cm
- Szűrőpumpa
- A típusú pumpa szűrő
- Multitabletta 25x20g
- Vegyszer dózírozó
- Medence hőmérő
- Víz pH teszter (50 csík)
- Védelmezőanyag
- Strandlabda
- Tisztító háló
- Pumpa kosarak
- Pumpa bilincsek
- Pumpa tömlők
- Javítófolt
- Útmutató magyar nyelven
- Útmutató - letöltésre elérhetõ az aukcióban


Kiváló Építési Minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nálonerősítés a rétegek között
- Szúrásálló bevonattartalma
- Belső fehér-kék mozaikos mintázattal


Védelmezőanyag
- Védi az alját a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és szennyeződések beférküzódését a medencébe
- Elszigeteli a medencét a talajról
Kristálytiszta Víz Könnyen
A szett mindent tartalmaz amit szükséged van ragyogó vízhez:
- Szűrőpumpa Hydro Aeration technológiával
- Javított patronszűrő
- 25 multitabletta – összetett fertőtlenítőszer
- Vegyszer dózírozó
- Hőmérő
- Háló a törmelék eltávolításához



Medence Kész 3 Egyszerű Lépésben:
- Terítsed ki az előlapot,
- Szereld össze a vázt - nincs szükség szerszámokra
- Töltsd fel vízzel - kész!
Egy ilyen nagy medence összerakása most csak néhány percet vesz igénybe
MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence méretei 220 x 150 x 60 cm
- Medence súlya 16,9 kg
- Kapacitás 1 662 liter
Pumpa
- Pumpa teljesítménye 2 006 liter/óra
- Pumpa áramellátása 220 - 240 V
- Szűrő A típus

❤️❤️❤️ Tedd ezt a Nyarat Feledhetetlenné és Tele Örömmel! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | < 220 cm |
| Átmérő | 150 |
| Hosszúság | 220 |
| Magasság | 60 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 1662 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Súly basenu | 15,4 |
| Cikkszám | 28270 |
| Méretek | 29.91 × 22.59 × 78.27 cm |
| Súly | 15.2 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek