Menu
Keretes kerti medence 457 x 107 cm 18 az 1-ben szett INTEX 26724
208 990,00 Ft
Betöltés...
- Űrtartalom: 14614
- Cikkszám: 26724
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Biztosan jelenteni szeretnéd ezt a hozzászólást?
Jelentés elküldve
A jelentésed beküldve, és egy moderátor megvizsgálja.
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Intex
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 14614
- Méretek
- ~ 457 cm
- Gyártói kód
- 26724
Megadott referenciák
- ean13
- 5908220476122
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3329
Fém vázas medence 457 x 107 cm ★★★★★ PUMPA SZETTEL
INTEX ® katalógusszám 26724

NYÁR BESTSELLERE ★★★★★
★ Medence megújított színsémával, elegáns szürke árnyalatban.
★ Teljes szett teljes felszerelésrel – nem kell egyes alkatrészeket külön keresgetni.
★ Az INTEX medence megvásárlásakor dedikált kiegészítőkkel garantált a legmagasabb minőség és az összes alkatrész tökéletes összeilleszkedése.

A SZETT TARTALMA
- Fém vázas medence 457 x 107 cm
- Szűrő szivattyú
- Szivattyú szűrőbetét
- Biztonságos fém létra
- Medence takaró
- Talaj védő szőnyeg
- Szivattyú csövek
- Szivattyú szűrőkosarak
- Csőbilincsek
- Javítófolt
- Használati utasítás magyar nyelven
- Útmutató - letölthető az aukciós oldalon

Első prioritás: a gyermek biztonsága
- Eltávolítható lépcsőfok megakadályozza a felügyelet nélkül maradt gyerekek belépését
- Magasság tökéletesen igazított a medence méretéhez
- Erősített fém vázszerkezet korróziós ellenálló
- Csúszásmentes lépcsőfok
- Kényelmes korlát

Második prioritás: kiváló minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon hálósáv-erősítés a rétegek között
- Szúrásálló felület
- Belső felület mozaikos minta fehér és kék árnyalatban

Takaró
- Megvédi a medence vizét a szennyeződésektől
- Megakadályozza a felügyelet nélkül maradt gyerekek belépését a medencébe
- Csökkenti a hőveszteséget a vízből
Talaj védő szőnyeg
- Megvédi a medence alját a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és szennyeződés bejutását a medencébe
- Szigeteli a medencét a talajról


Műszaki adatok
Medence
- Medence méretei 457 x 107 cm
- Medence súlya 66,4 kg
- Ajánlott vízfeltöltés 90%
- Térfogat 14.614 liter
Szivattyú
- Teljesítmény 3785 liter/óra
- Tápellátás 220 - 240 V
- Szűrőtípus: A típus

❤️❤️❤️ Tegyük ezt a nyarat csodálatos emlékekben gazdaggá! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 457 cm |
| Átmérő | 457 |
| Magasság | 107 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 14614 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 66,4 |
| Szivattyú teljesítmény | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 4,1 |
| Cikkszám | 26724 |
| Méretek | 121.9 × 68 × 39.1 cm |
| Súly | 68.09 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
A hozzászólásodat elküldtük és elérhető lesz, amint egy moderátor jóváhagyja.
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 366 x 76 cm 16az1-ben INTEX 26712 + Buborékgép INGYENES
86 490,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 610 x 132 cm 18az1-ben Teljes Szett INTEX 26756
335 390,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 366 x 76 cm 16az1-ben INTEX 26712
82 590,00 Ft
Vázas medence 305 x 76 cm 5az1-ben INTEX 28206
46 990,00 Ft
Kerti keretes medence 244 x 76 cm INTEX 28290
39 090,00 Ft
Legnépszerűbb termékek
Négyszögletes kerti párna 45x45 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
5 990,00 Ft
(13)
Téglalap alakú kerti párna 30x50 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
4 990,00 Ft
(13)
Óriás Babzsák Padlópárna XXL felnőtteknek - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
59 980,00 Ft
(4)
Négyszögletes kerti párna 60x60 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
8 990,00 Ft
(4)
Kerek lábtartó puff - Bouclé (Báránybőr hatású)
11 990,00 Ft
(168)
Babzsákfotel Babzsák XL Standard -Prémium Mintás Szövet
49 990,00 Ft