Kerti Acélvázas Medence 366 x 76 cm 16az1-ben Bestway 56416 + Buborék Gép INGYENES
- Űrtartalom: 6473
- Cikkszám: 56416
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 6473
- Méretek
- ~ 366 cm
- Gyártói kód
- 56416
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890614560
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p4225
Power Steel medence 366 x 76 cm ★★★★★
Bestway® katalógusszám 56416

Medence az egész családnak ★★★★★
★ Ha nagy, megbízható medencét keres, ahol szabadon úszhat — ez a tökéletes választás az Ön számára!
★ Teljes szett komplett felszereléssel – nem kell egyedileg keresnie az alkatrészeket.
★ Quando acquista una piscina Bestway con accessori dedicati, potrà essere certo di ricevere la più alta qualità e che tutto si adatterà perfettamente.

Csomag tartalma
- Fém vázas medence 366 x 76 cm
- Szűrőpumpa
- Pumpaszűrő I. típus
- Medencefedél
- Medence alátét
- Tisztítóháló
- Medence vegyszer adagoló
- Medence vegyszer - Multitabletták 25x20g
- Medence hőmérő
- Stranglabda
- Pumpaszűrő kosarak
- Pumpabiggyesztők
- Pumpacső
- Javítófolt
- Útmutató польском языке
- Útmutató - letölthető az aukcióból

VÁSÁROLJON HIVATALOS FORGALMAZÓTÓL
Ön kapja:
- garancia- és garancián kívüli szolgáltatást,
- a legszélesebb kínálathoz való hozzáférést,
- segítséget a szakterületi personáltól,
- információkat és bevált tanácsokat a használattal kapcsolatban,
- mindig új és legmagasabb minőségű termékeket
★★★ 15 év piaci tapasztalat! ★★★
★★★ Több mint 2 millió elégedett ügyfél ★★★
— ez azt jelenti, hogy statisztikailag szomszédai közül legalább az egyik kerti medencét vagy medence kiegészítőket vásárolt tőlünk.

Legmagasabb gyártási minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- A bevonatok lyukaknak ellenállóak
- Fehér és kék színű mozaik mintás belsővel

Kristálytiszta víz erőfeszítés nélkül
A szett mindent tartalmaz, ami szükséges a kristálytiszta vízhez:
- Szűrőpumpa
- Fejlett pumpaszűrő
- 25 multitabletták – átfogó fertőtlenítőszer
- Vegyszer adagoló
- Tisztítóháló
- Hőmérő

Fedél
- Megvédi a medence vizét a szennyeződésektől
- Megakadályozza, hogy a gyermekek engedély nélkül belépjenek a medencébe
- Csökkenti a vízből történő hőveszteséget
Alátét
- Megvédi az aljzatot a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és egyéb szennyeződések bejutását a medencébe
- Szigeteli a medencét a talajból


Medence 3 gyors lépésben:
- Terítse szét a fóliát,
- Szereld össze a váza — eszközök nélkül
- Töltsön be vizet — kész!
Az ilyen nagy medence felállítása most csak néhány percet vesz igénybe

A medence szórakozás az egész családnak
Gyermekeire gondolva népszerű gyermek kiegészítőket adunk hozzá:
- Színes stranglabda ösztönzi a közös játékot gyermekeknek és felnőtteknek

MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence méretei 366 x 76 cm
- Súly 29.37 kg
- Ajánlott vízszint 90%
- Kapacitás 6.473 liter
Szivattyú
- Szivattyú teljesítménye 1.249 liter/óra
- Szivattyú tápellátása 220 - 240 V
- Pumpaszűrő I. típus

❤️❤️❤️ Tegyük ezt az nyarat feledhetetlen csodálatos emlékekkel! ❤️❤️❤️

Specifikáció
| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 366 cm |
| Tartály alakja | kerek |
| Átmérő | 366 |
| Magasság | 76 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Készlet basenowy | 15w1 |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 6473 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Filtr pompy | I (#58093) |
| Súly basenu | 25,8 |
| Szivattyú teljesítmény | 1249 |
| Moc pompy | 16 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,1 |
| Cikkszám | 56416 |
| Méretek | 88.5 × 37 × 28.5 cm |
| Súly | 29.374 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek