Kerti felfújható medence 610 x 132 cm 21az1-ben INTEX 26756 + roller INGYENES
- Űrtartalom: 32695
- Cikkszám: 26756
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 32695
- Méretek
- ⟩ 600 cm
- Gyártói kód
- 26756
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890609221
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3915
Keretes Medence 610x132 cm ★★★★★ TELJES 12 AZ 1-BEN SZETT
INTEX ® Katalógusszám 26756

INTEX Bestseller ★★★★★ ÚJ Dizájnban!
★ Kezdd el élvezni a medencét az első naptól - ezért készítettünk ezt a használatra kész szetts teljes felszereléssel neked
★ Kerek keretes medence szélérzékeny felépítménnyel biztosítja a BIZTONSÁGOT számodra és a családodnak a medencezabályzás során
★ Ha ezt a medencét egy meghatalmazott INTEX® kereskedőtől vásárolod meg, garantálom, hogy új, eredeti és biztonságos terméket kapsz

SZETT TARTALMA
- Keretes medence 610 x 132 cm.
- Szűrőpumpa
- Pumpaszűrő patron
- Biztonsági fém létra
- Medencetakaró
- Medence alátét
- Szűrőkosarak
- Pumpafitingek
- Pumpacső
- Javítókészlet
- Használati utasítás magyar nyelven
- Útmutató - letölthető az aukcióban

Először: Gyermekbiztonság
- Levehető lépcsőfok megakadályozza a felügyelet nélküli gyermekek belépését
- A magasság tökéletesen adaptálva a medence méreteihez
- Erősített fém keret korróziónak ellenálló
- Csúszásmentes lépcsőfok
- Kényelmes korlát

Másodszor: Kiváló Minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Bepörkölődésnek ellenálló bevonat
- Beltér mozaik mintával fehér és kék tónusokban

Takaró
- Védi a vizet a szennyezésektől
- Megakadályozza, hogy a gyermekek belépjenek a medencébe az engedély nélkül
- Csökkenti a hőveszteséget a vízből
Alátét
- Védi a medence alját a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és szennyezés bejutását a medencébe
- Szigeteli a medencét a talajból


Medence kész 3 gyors lépésben:
- Hajts ki a bélést,
- Szereld össze a keretet - szerszámok nélkül
- Töltsd meg vízzel - kész!
Egy ilyen nagy medence összeállítása most csak néhány percet vesz igénybe

MŰSZAKI PARAMÉTEREK
Medence
- Medence mérete 610 x 132 cm
- Medence súlya 117,8 kg
- Ajánlott vízszint 90%
- Kapacitás 32.695 liter
Pumpa
- Teljesítmény 5.678 liter/óra
- Tápellátás 220 - 240 V
- Szűrőtípus: A típus

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat felejthetetlenné! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | > 600 cm |
| Átmérő | 610 |
| Magasság | 132 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 32695 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 117,8 |
| Szivattyú teljesítmény | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 8,3 |
| Cikkszám | 26756 |
| Méretek | 80.1 × 52.8 × 129.2 cm |
| Súly | 128.89 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek