Kerti fém váz medence 610 x 305 x 122 cm 21in1 szett INTEX 26798
- Űrtartalom: 18202
- Cikkszám: 26798
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 18202
- Méretek
- ⟩ 600 cm
- Gyártói kód
- 26798
Megadott referenciák
- ean13
- 5908220475736

Vázas medence 610 x 305 x 122 cm MEGA SZETT 21in1
INTEX katalógusszám ? 26798

PREMIUM minőség ?
Ha egy nagy, megbízható medencét keresel, ahol szabadon úszhatsz - ez a tökéletes választás számodra!
Teljes készlet teljes felszereléssel ? nem kell magadnak keresned az egyes összetevőket.
Az INTEX medencét dedikált kiegészítőkkel vásárolva biztosan a legmagasabb minőséget kapod és minden tökéletesen összepasszik.
A szett tartalma
- Vázas medence 610 x 305 x 122 cm
- Szűrőpumpa
- Pumpaszűrő
- Multitabletta 25 x 20 g
- Vegyszer adagoló
- Medence-hőmérő
- Fém létra
- Medence takaró
- Medence alap folie
- Úszó karok
- Strandlabda
- Skimmer
- Pumpa szűrőkosarak
- Pumpa bilincsek
- Pumpa csövek
- Használati útmutató
- Javítófolt
- Letölthető útmutató az aukción
- Tisztítóeszköz-szett rúd
- Cserélhető tisztítóeszköz-szett fejek (háló, kefe, skimmer)
- Medence-porszívó


VÁSÁROLJ MEGHATALMAZOTT ELADÓTÓL
Kapod:
- szavatosság és szavatosság utáni szolgáltatást,
- hozzáférés a legszélesebb kiegészítő választékhoz,
- támogatást speciális személyzettől,
- információkat és bevált tanácsokat a használatról,
- mindig új és legmagasabb minőségű termékeket
15 év piaci tapasztalat! ?
Több mint 2 millió elégedett ügyfél ?
ez azt jelenti, hogy statisztikailag legalább az egyik szomszédod vásárolt tőlünk medencét vagy medence-kiegészítőket.


Első: gyermekbiztonság
- Az eltávolítható lépcsőfokok megakadályozzák a felügyelet nélküli gyermekek belépését
- Magasság tökéletesen illeszkedik a medence méretéhez
- Wzmacniona acél váz, rozsdaálló
- Csúszásmentes lépcsőfokok
- Kényelmes korlátok
Másodszor: kiváló szerkezeti minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Erősítés nylon háló a rétegek között
- Bevonás szúrásálló
- Belső fehér-kék mozaikos mintával


Takaró
- Megvédi a medence vizét a szennyeződéstől
- Megakadályozza, hogy a gyermekek engedély nélkül belépjenek a medencébe
- Lassítja a hőveszteséget a vízből
Alap folie
- Megvédi a talajt a sérülésektől
- Megakadályozza, hogy a homok és a szennyezés bejusson a medencébe
- Szigeteli a medencét a talajból
Harmadszor: kristálytiszta víz könnyen
A szett tartalmazza az összes szükséges dolgot kristálytiszta víz eléréséhez:
- Szűrőpumpa Hydro Aeration technológiával
- Fejlett patron szűrő
- 25 multitabletta ? átfogó fertőtlenítőszer
- Vegyszer adagoló hőmérővel
- Delux tisztító szett porszívóval



Medence kész 3 gyors lépésben:
- Teríts ki a fóliát,
- Szereld össze a vázat - szerszámok nélkül
- Töltsd fel vízzel - kész!
Egy ilyen nagy medence felállítása már csak néhány percet vesz igénybe
Medence szórakozás az egész család számára
A gyermekedre gondolva, hozzáadunk kedvenc kiegészítőket:
- Úszó karok
- Színes labda


TECHNIKAI ADATOK
Medence
- Medence mérete 610 x 305 x 122 cm
- Medence súlya 132 kg
- Ajánlott vízfeltöltés 90%
- Kapacitás 18.202 liter
Pumpa
- Pumpa teljesítménye 5.678 liter/óra
- Pumpa áramellátása 220 - 240 V
- Szűrő A típus
Tedd ezt a nyarat csodálatos emlékekkel teli! ?


Figyelmeztetések: Az úszó karok nem játékok, nem mentőeszközök, nem akadályozzák meg a fulladást. Használat olyan vízben, ahol a gyermek érintheti az aljat és egy felnőtt felügyelete mellett. A megfelelő felfúvás és a felszerelés használata elengedhetetlen a biztonsághoz - ne fújd túl. Ellenőrizd, hogy a biztonsági szelep megfelelően lezárt-e és a varrat ne hasadt-e meg. Súly tartomány 18-30 kg, kor 3-6 év.
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | > 600 cm |
| Hosszúság | 610 |
| Szélesség | 305 |
| Magasság | 122 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 18202 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 130,4 |
| Szivattyú teljesítmény | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 8,3 |
| Cikkszám | 26798 |
| Méretek | 137.5 × 70.9 × 60.1 cm |
| Súly | 137.79 kg |