Kerti fém vázas medence 610x132 cm 11 az 1-ben Bestway 561KE
- Űrtartalom: 33240
- Cikkszám: 561KE
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 33240
- Méretek
- ⟩ 600 cm
- Gyártói kód
- 561KE
Megadott referenciák
- ean13
- 6941607365755
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p4672
Power Steel Kerti Medence 610 x 132 cm ★★★★★
BESTWAY® Katalógus szám 561KE

SZEZON BESTSELLERE ★★★★★
★ Ha egy tágas, megbízható medencére van szüksége, amelyben szabadon úszhatsz — ez a tökéletes választás!
★ Teljes csomag teljes felszereléssel – nem kell egyedi alkatrészeket keresnie.
★ A Bestway medencét dedikált kiegészítőkkel választva garantáltuk a legmagasabb minőséget és tökéletes kompatibilitást.

CSOMAG TARTALMA
- Keretmedence 610 x 132 cm
- Szűrőpumpa
- Biztonsági létra
- Medencetakaró
- Pumpaalkatrészek
- Szűrőgolyók
- Pumpa bilincsek
- Pumpacső
- Javítófolt
- Utasítások magyar nyelven
- Letölthető útmutató

Gyermekvédelem
- Az eltávolítható lépcsők megakadályozzák a felügyelet nélküli gyermekbejutást
- Magasság tökéletesen a medence méretéhez igazítva
- Megerősített fém keret rozsdaálló
- Csúszásmentes lépcsők
- Kényelmes fogantyúk

Takaró
A megfelelő medencevédelem fontos. A mellékelt medencetakaró:
- Megvédi a medencevizet a szennyeződésektől
- Megakadályozza a gyermekek nem engedélyezett hozzáférését a medencéhez
- Csökkenti a víz hőveszteségét


Prémium Konstrukciós Minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- A bevonat szúrásálló
- Kék-fehér mozaik mintás belső

POLAR-SHIELD™ Technológia
Egész éves védelem az időjárási körülmények ellen
Az innovatív Polar-Shield™ technológia áttörés a föld feletti medence piacon. Ennek köszönhetően nem kell szétszerelni és tárolni a medencét az szezon végén!
A Polar-Shield™ hatékonyan védi a medence bevonatát a külső tényezőktől – még alacsonyabb hőmérsékletnél is.


✔️ Szűrőpumpa és Polysphere™ Szűrőgolyók

MŰSZAKI JELLEMZŐK
Medence
- Medence méretei 610 x 132 cm
- Súly 134,2 kg
- Ajánlott víztelítettség 90%
- Kapacitás 33.240 liter
Pumpa
- Pumpa teljesítménye 8.327 liter/óra
- Homok kapacitása: 20 l
- Pumpa tápellátása 220 - 240 V

❤️❤️❤️ Tedd Ezt a Nyarat Csodálatos Emlékkek Tárházává! ❤️❤️❤️



Specifikáció
| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | > 600 cm |
| Hosszúság | 610 |
| Szélesség | 610 |
| Magasság | 132 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 33240 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 90 |
| Súly basenu | 134,2 |
| Szivattyú teljesítmény | 8327 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Cikkszám | 561KE |
| Méretek | 130 × 96 × 56 cm |
| Súly | 134.2 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek