Kerti medence acélkeretes 488 x 244 x 107 cm szett 6in1 INTEX 26792
- Űrtartalom: 10874
- Cikkszám: 26792
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 10874
- Méretek
- ~ 488 cm
- Gyártói kód
- 26792
Megadott referenciák
- ean13
- 6941057414492
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3108
Keretes medence 488 x 244 x 107 cm ★★★★★ 21 az 1-ben szett

★★★★★ MEGA SZETT
INTEX® 26792-20W1
★ Ha nagy, megbízható medencét keresel - ez a tökéletes választás számodra!
★ Teljes szett felszereléssel – nem kell magadnak keresned az összes elemet.
★ Ha INTEX medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel biztos lehetsz abban, hogy a legjobb minőséget kapod és minden tökéletesen illeszkedik egymáshoz.
★ INGYENES buborékfújó szett (játék és folyadék).

A SZETT TARTALMA
- Keretes medence 488 x 244 x 107 cm
- Szűrőpumpa
- Papírszűrő
- Kémia - Multitabletta 25x20g
- Úszógumi
- Medencehőmérő
- Biztonsági létra
- Medencetakaró
- Medencealátét
- Úszó pólók
- Strandlabda
- Leszorozó
- Pumpakosarak
- Pumpabillincsek
- Pumpacső
- Javítófolt
- Magyar nyelvű útmutató
- Letölthető útmutató
- Takarítószettrúd
- Takarítószettrúd cserélhető végei (háló, kefe, vízháló)
- Medenceporszívó


VÁSÁROLJ HIVATALOS VISZONTELADÓTÓL
Kapod:
- garanciális és garancia utáni szerviz,
- hozzáférést a legnagyobb kiegészítő választékhoz,
- segítséget szakosított személyzettől,
- tájékoztatást és bevált tanácsokat a használattal kapcsolatban,
- mindig új és legmagasabb minőségű termékeket
★★★ 15 év piaci tapasztalat! ★★★
★★★ Több mint 2 millió elégedett ügyfél ★★★
— ez azt jelenti, hogy statisztikailag a szomszédaid közül legalább az egyik vásárolt tőlünk medencét vagy medence kiegészítőket.


Először: a gyermek biztonsága
- Az eltávolítható lépcsők megakadályozzák a felügyelet nélküli belépést
- Magasság tökéletesen igazított a medence méretéhez
- Erősített fémváz rozsda ellen ellenálló
- Csúszásmentes lépcsők
- Kényelmes korlátok
Másodszor: felső minőségű kivitelezés
- Tartós 3-rétegű PVC anyag
- Nylon háló megerősítés a rétegek között
- Szúrásálló bevonat
- Belső felület fehér-kék mozaik mintával


Takaró
- Megvédi a medence vizét a szennyeződéstől
- Megakadályozza, hogy a gyerekek engedély nélkül bemenjenek a medencébe
- Lassítja a víz hővesztesítésének mértékét
Alátét
- Megvédi az alapot a károsodástól
- Megakadályozza, hogy homok és egyéb szennyeződés kerüljön a medencébe
- Izolál a talajhoz


Medence 3 gyors lépésben kész:
- Teríts szét a fóliát,
- Szereld össze a keretet - szerszám nélkül
- Tölts vizet - kész!
Most egy ilyen nagy medence felállítása csak néhány percet vesz igénybe
MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence mérete 488 x 244 x 107 cm
- Medence súlya 89 kg
- Javasolt vízfeltöltés 90%
- Kapacitás 10.874 liter
Pumpa
- Teljesítmény 3.785 liter/óra
- Tápellátás 220 - 240 V
- Szűrőtípus: A típus

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat csodálatos emlékekkel teljessé! ❤️❤️❤️
Figyelmeztetések: Az úszó pólók nem játék, nem mentőfelszerelés, és nem védenek meg a fulladástól. Kizárólag olyan vízben használható, ahol a gyermek érinti a feneket, valamint egy felnőtt felügyelete alatt. A megfelelő felfújás és a felszerelés helyes használata elengedhetetlen a biztonsághoz, ne túlfújd. Ellenőrizd, hogy a biztonsági szelep szorosan le van-e zárva, és a varrat nincs-e repedett. Súlytartomány 18-30 kg, életkor 3-6 év.

Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 488 cm |
| Hosszúság | 488 |
| Szélesség | 244 |
| Magasság | 107 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 10874 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 87,2 |
| Szivattyú teljesítmény | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 4,1 |
| Cikkszám | 26792 |
| Méretek | 128.6 × 59.1 × 56.2 cm |
| Súly | 87.2 kg |