Kerti medence acélvázas 732 x 366 x 132 cm 21az1-ben INTEX 26364 + Roller INGYEN
- Űrtartalom: 31805
- Cikkszám: 26364
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 31805
- Méretek
- ⟩ 600 cm
- Gyártói kód
- 26364
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890609214
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3914

Fém Keretű Medence, Téglalap 732 x 366 x 132 cm ?
INTEX 26364

Válassza Medencéjét egy Szakértőtől!! ?
Élvezze a nyarat saját kertjében és élvezze a meleg napokat a medencében.
Azonnal használatra kész. Érezze a lehűlést közvetlenül a vásárlás után.
Amikor INTEX medencét vásárol, biztos lehet abban, hogy kiváló minőséget kap, és minden tökéletesen illeszkedik.
Csomag Tartalma:
- Fém Keretű Medence 732cm x 366 cm x 132 cm
- Homoktöltős Szűrős Szivattyú
- Szűrőhomok
- Szivattyú Csövek
- Medence Takaró
- Alaplapú Fólia
- Létra
- Utasítások Magyar Nyelven
- Javítófolt
- Útmutató - letölthető az aukcióból


VÁSÁROLJON MEGHATALMAZOTT KERESKEDŐTŐL
Ezt Kapja:
- szavatosság és garancia utáni szolgáltatás,
- hozzáférés széles kínálathoz tartozékok közül,
- támogatás szakcsinált személyzetből,
- hasznos információk és bevált tanácsok a helyes használatról,
- mindig új és legmagasabb minőségű termékek
15 Év Piaci Tapasztalat! ?
? Több mint 1 MILLIÓ Elégedett Ügyfél!
Elsősorban: Gyermek Biztonsága
- Az eltávolítható lépcsők megakadályozzák a felügyelet nélküli gyermekek bejutását
- Magasság tökéletesen a medence méretéhez igazított
- Erősített fém keret rozsdaállóan
- Csúszásmentes lépcsők
- Kényelmes korlátok


Másodszor: Kiváló Minőségű Szerkesztés
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Bevonat szúróálló
- Belseje mozaikszerű minta fehér és kékben
Takaró
- Megvédi a medence vizét a szennyeződésektől
- Megakadályozza a gyermekek jogosulatlan bejutását
- Csökkenti a hőveszteséget a víz felszínéről
Alaplapú Fólia
- Védi a medence alját a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és más szennyeződések behatolását
- Szigeteli a medencét a talajról


Állítsa Fel Medencéjét 3 Gyors Lépésben:
- Terítse szét a fóliát sík felületre
- Szerelje össze a keretet - eszközök nélkül
- Töltse meg vízzel - kész!
Ennek a nagy medencének az összeállítása csak 60 percet vesz igénybe!
TECHNIKAI ADATOK
Medence
- Medence Méretei 732 x 366 x 132 cm
- Medence Súlya 184,4 kg
- Kapacitás 31.805 liter
Szivattyú
- Áramlási Sebesség 7.900 liter/óra
- Tápellátás 220 - 240 V

Tegyük Emlékezetessé Ezt a Nyarat! ?


Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | > 600 cm |
| Hosszúság | 732 |
| Szélesség | 366 |
| Magasság | 132 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 31805 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Filtr pompy | homok, üveg |
| Súly basenu | 184,4 |
| Szivattyú teljesítmény | 7900 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 18,3 |
| Szivattyútartály kapacitás homok/üveg | 23 / 16 |
| Cikkszám | 26364 |
| Méretek | 92.2 × 62 × 152 cm |
| Súly | 221.29 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek