Kerti medence acélvázzal 427x107 17 részes szett INTEX 26720
- Űrtartalom: 12706
- Cikkszám: 26720
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 12706
- Méretek
- ~ 427 cm
- Gyártói kód
- 26720
Megadott referenciák
- ean13
- 5902854518173
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3097
Prism Frame Medence 427 x 107 cm ★★★★★ Teljes 12-in-1 Csomag
INTEX 26720

★★★ Készülj fel a Forró Nyárra ★★★
★ A medence könnyen összeállítható. Sajátmagadd fel szerszámok nélkül, pár perc alatt.
★ Teljes csomag az összes felszereléssel – nem kell egyedi alkatrészeket keresned.
★ Amikor INTEX medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel, garantálod a legmagasabb minőséget és mindent tökéletesen illeszkedik.

Csomag Tartalma:
- Keret medence 427 x 107 cm
- Szűrő szivattyú
- Szivattyú szűrő
- Fém létra
- Medence takaró
- Alátét
- Szivattyú szita
- Bilincsek
- Szivattyú tömlők
- Javító folt
- Útmutató magyar nyelven
- Útmutató - letölthető az aukción

Először: Gyermekek Biztonsága
- Eltávolítható lépcsők megakadályozzák az illetéktelen bejutást
- Magasság tökéletesen illeszkedik a medence méretéhez
- Erősített fém keret rozsdaálló
- Csúszásmentes lépcsők
- Kényelmes korlátok

Másodszor: Prémium Minőségű Kivitelezés
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon hálóval erősített rétegek között
- Bevonás szúrásálló
- Belső felület mozaik mintával kék-fehér színben

Takaró
- Megvédi a vizet a szennyeződéstől
- Megakadályozza, hogy gyerekek engedély nélkül beszálljanak
- Csökkenti a víz hővesztését
Alátét
- Megvédi az alját a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és szennyeződés bejutását
- Szigetel a talajról

Medence 3 Gyors Lépésben Kész:
- Nyisd ki a borítást,
- Szereld fel a keretet - szerszám nélkül
- Töltsd meg vízzel - kész!
Most ennek a nagy medencének az összeállítása csak néhány percet vesz igénybe

Műszaki Adatok:
- Medence méretei 427 x 107 cm
- Medence súlya 61,7 kg
- Ajánlott vízszint 90%
- Kapacitás: 12.706 L
Szivattyú
- Teljesítmény: 3785 L/óra
- Tápellátás: 220 - 240 V
- Szűrő típusa: A típus

❤️❤️❤️ Tedd Emlékezete Nyárrá! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 427 cm |
| Átmérő | 427 |
| Magasság | 107 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 12706 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 61,1 |
| Szivattyú teljesítmény | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 4,1 |
| Cikkszám | 26720 |
| Méretek | 116.2 × 61 × 40.6 cm |
| Súly | 62.79 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek