Kerti Medence Fém Vázzal 427 x 107 cm 19in1 Bestway 56950
- Űrtartalom: 13030
- Cikkszám: 56950
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 13030
- Méretek
- ~ 427 cm
- Gyártói kód
- 56950
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890603939
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3694
Szivattyús Kerti Medence 427 x 107 cm ★★★★★
Bestway® Katalógusszám 56950

BESTSELLER ★★★★★
★ Ha szükséged van egy nagy és megbízható medencére, ahol szabadon úszhatsz - ez az ideális választás számodra!
★ Teljes csomag teljes felszereléssel – nem kell egyénileg keresned az egyes alkatrészeket.
★ Amikor Bestway medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel garantált, hogy a legmagasabb minőséget kapod és minden tökéletesen illeszkedik.
CSOMAG TARTALMA
- Csőváz medence 427 x 107 cm.
- Szűrő szivattyú
- Szűrő II típus
- Medencefedél
- Biztonságos létra
- Szivattyú csövek
- Szivattyú szitálók
- Szivattyú bilincsek
- Javító folt
- Magyar nyelvű útmutató
- Útmutató - letöltéshez elérhető



Gyermekbiztonság
- Az eltávolítható lépcsőfokok megakadályozzák a felügyelet nélküli gyermekek bejutását
- Magasság tökéletesen adaptálva a medence méretéhez
- Erősített fém váz rozsdamentes
- Csúszásmentes lépcsőfokok
- Kényelmes fogódzkodók

Kiváló Minőségű Kivitelezés
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon hálós erősítés a rétegek között
- Bevonás szúrásnak ellenálló
- Beltér mozaik mintával kék-fehér színben


Medence 3 egyszerű lépésben kész:
- Teríts ki a fedelet,
- Szereld össze a vázat - szerszám nélkül
- Töltsd fel vízzel - kész!
Mostantól egy ilyen nagy medence felállítása csak néhány percet vesz igénybe

TECHNIKAI ADATOK
Medence
- Medence méretei 427 x 107 cm
- Súly 52,7 kg
- Ajánlott vízszint 90%
- Kapacitás 13 030 liter
Szivattyú
- Szivattyú teljesítménye 3 028 liter/óra
- Szivattyú táplálása 220 - 240 V
- Szűrő II típus (58094)
- Szivattyú súlya 3 kg

❤️❤️❤️ Varázsold tele ezt a nyarat csodálatos pillanatokkal! ❤️❤️❤️

Specifikáció
| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 427 cm |
| Átmérő | 427 |
| Magasság | 107 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 13030 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Súly basenu | 52,7 |
| Szivattyú teljesítmény | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,9 |
| Cikkszám | 56950 |
| Méretek | 56 × 115 × 36 cm |
| Súly | 55.193 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek