Kerti medence fémvázas 549 x 122 cm szett 6in1 INTEX 26732
- Űrtartalom: 24311
- Cikkszám: 26732
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 24311
- Méretek
- ~ 549 cm
- Gyártói kód
- 26732
Megadott referenciák
- ean13
- 6941057414416
Kerti váz medence 549 x 122 cm ★★★★★ MEGA SZETT 18W1
INTEX 26732

★★★ Válassza ki a legjobb medencét kertjéhez ★★★
★ Teljes szett teljes felszereléssel – nem kell külön az egyes alkatrészeket keresnie.
★ Ha ezt az INTEX medencét vásárolja meg, biztos lehet abban, hogy a termék új, eredeti és biztonságos
★ A medence egyszerű a felszereléséhez. Sajátmagakészítheti elő eszközök nélkül mindössze pár perc alatt.

CSOMAG TARTALMA
- Váz medence 549 x 122 cm
- Szűrő szivattyú
- Szivattyú szűrő
- Multitabletták 25x20g
- Kémiai adagoló
- Medence hőmérő
- Fém létra
- Medence takaró
- Medence szőnyeg
- Úszó karmantyúk
- Strandlabda
- Szennyeződések összegyűjtésére szolgáló háló
- Szivattyú szitanyílások
- Szivattyú csatlakozások
- Szivattyú tömlők
- Javítótapasz
- Magyar nyelvű útmutató
- Útmutató - letölthető

Először: a gyermek biztonsága
- Az eltávolítható lépcsőfokozatok megakadályozzák a gyermekek felügyelet nélküli bejutását
- Magasság tökéletesen a medence méretéhez igazítva
- Erősített fém váz rozsdamentes
- Csúszásmentes lépcsőfokok
- Kényelmes korlátok

Másodszor: a legmagasabb gyártási minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Erősítés nylon hálóval a rétegek között
- Bevonata szúrásnak ellenálló
- Belseje fehér-kék mozaikot imitáló minta

Takaró
- Megvédi a medence vizét a szennyeződésektől
- Megakadályozza, hogy a gyermekek engedély nélkül a medencébe menjenek
- Csökkenti a hőveszteséget a vízből
Szőnyeg
- Megvédi az alját a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és más szennyeződések a medencébe kerülését
- Elszigeteli a medencét a talajról

Harmadszor: tiszta víz erőfeszítés nélkül
A szett tartalmazza az összes szükséges kristálytiszta vízhez:
- Szűrő szivattyú Hydro Aeration technológiával
- Javított patron szűrő
- 25 multitabletták – átfogó fertőtlenítőszer
- Kémiai adagoló hőmérővel
- Háló a tisztítózáshoz


Medence 3 gyors lépésben kész:
- Szerelje ki a takarlót,
- Szerelje össze a váz- eszközök nélkül
- Töltse meg vízzel - kész!
Egy ilyen nagy medence felállítása most csak néhány percig tart

A medence szórakozás az egész családnak
Az Ön gyermekei számára válogatott az ő kedvelt kiegészítők:
- Úszó karmantyúk
- Színes labda

MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence méretei 549 x 122 cm
- Medence súlya 99,7 kg
- Ajánlott vízzel való feltöltés 90%
- Kapacitás 24.311 liter
Szivattyú
- Teljesítmény 5.678 liter/óra
- Tápellátás 220 - 240 V
- Szűrő típusa: A típus

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat csodálatos emlékekkel teltté! ❤️❤️❤️
Figyelmeztetés: Az úszó karmantyúk nem játékok, nem mentőberendezés, és nem védik meg a fulladást. Csak olyan vízben használhatók, ahol a gyermek meg tudja érinteni az alját, és mindig felnőtt felügyelet alatt. A megfelelő feltöltés és a berendezés helyes használata elengedhetetlen a biztonsághoz, ne túlnyomja meg. Ellenőrizze, hogy a biztonsági szelep megfelelően bezárva van-e, és a varratok nincsenek-e megrepedetva. Súlytartomány 18-30 kg, 3-6 éves korig.
termékkód: 26732-17W1;
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 549 cm |
| Átmérő | 549 |
| Magasság | 122 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 24311 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 100 |
| Szivattyú teljesítmény | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 8,3 |
| Cikkszám | 26732 |
| Méretek | 129.2 × 65.7 × 57.2 cm |
| Súly | 99.7 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek