Kerti medence kerettel 220 x 150 x 60 cm 2az1-ben INTEX 28266
- Űrtartalom: 1662
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 1662
- Méretek
- ⟨ 220 cm
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890619916
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p4282
Kerti Keretes Medence 220 x 150 x 60 cm ★★★★★ 15 az 1-ben Csomag
INTEX ® 28266

★★★ Készülj Fel a Forró Nyárra ★★★
★ Élvezd a szép időt saját kerted kényelmes hidegjében.
★ A medence könnyű szerelni. Magad szerelted össze szerszám nélkül pár perc alatt.
★ Ha az INTEX medencét dedikált kiegészítőkkel választod, biztos lehetsz a legmagasabb minőségben és minden elemének tökéletes illeszkedésében, mágnes ingyenes!
CSOMAG TARTALMA
- Téglalap alakú keretes medence 220 x 150 x 60 cm
- Szűrőpumpa
- A típusú szűrő a pumpához
- Multitabletták 25x20g
- Vegyszer adagoló
- Medence hőmérő
- Medence alatti szőnyeg
- Flamingó felfújható gyűrű
- Hálózat a szennyeződések eltávolítására
- Pumpa szita
- Pumpa bilincsek
- Pumpa csövek
- Javító folt
- Magyar nyelvű útmutató
- Útmutató - letölthető az aukción


Kiváló Felépítési Minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag.
- Erősítés nylon hálóval a rétegek között.
- Lyukállásos bevonat.
- Kék belsőfelület.


Medence Szőnyeg
- Megvédi a medence alját a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és szennyeződések bejutását a medencébe
- Szigeteli a medencét az alaptalajról
Tiszta Víz Könnyedén
A csomag minden szükséges eszközt tartalmaz a kristálytiszta víz eléréséhez:
- Szűrőpumpa Hydro Aeration technológiával.
- Továbbfejlesztett szűrő patron.
- 25 multitabletta – komplex fertőtlenítőszer.
- Vegyszer adagoló hőmérővel.
- Háló a szennyeződések eltávolítására.



Medence Kész 3 Egyszerű Lépésben:
- Nyisd ki a burkolatot,
- Szereld össze a keretet - szerszám nélkül
- Töltsd meg vízzel — kész!
Most egy ilyen nagy medence felépítése csak pár percbe fog telni
MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence méretei 220 x 150 x 60 cm
- Medence súlya 15,2 kg
- Kapacitás 1.662 liter
Pumpa
- Pumpa teljesítménye 2.006 liter/óra
- Pumpa táplálása 220 - 240 V
- A típusú szűrő

❤️❤️ Tedd Ezt a Nyarat Csodálatos Emlékekben Gazdaggá! ❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | < 220 cm |
| Hosszúság | 220 |
| Szélesség | 150 |
| Magasság | 60 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 1662 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Súly basenu | 15,4 |
| Méretek | 88 × 30 × 25 cm |
| Súly | 16.2 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek