Kerti Medence Kerettel 260 x 160 x 65 cm 15 az 1-ben Szett INTEX 28271
- Űrtartalom: 2282
- Cikkszám: 28271
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 2282
- Méretek
- ~ 244 cm
- Gyártói kód
- 28271
Megadott referenciák
- ean13
- 5902854514687
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p2913
Kerti fém vázas medence 260 x 160 cm ★★★★★ Teljes szett 16 az 1-ben
INTEX 28271

★★★ Élvezd a nyarat a saját kertedbenn ★★★
★ ★ Amikor egy INTEX medencét választasz dedikált kiegészítőkkel, biztos lehetsz benne, hogy a legmagasabb minőséget kapod és minden tökéletesen illeszkedik egymáshoz.
★ A vázas medence hihetetlen könnyen összeállítható és mindössze néhány perc alatt használatra kész.
★ Ezzel az INTEX medencével biztosíthatod, hogy a termék új, eredeti és biztonságos
SZETT TARTALMA
- Téglalap alakú vázas medence 260 x 160 cm
- Szűrő szivattyú
- A típusú szivattyúszűrő
- Multi-tabletták 25x20g
- Kémiai adagoló
- Medence hőmérő
- Medence takaró
- Medence alátét
- Strandlabda
- Tisztasági szita
- Szivattyú szita
- Szivattyú csipeszek
- Szivattyú tömlők
- Javítófolt
- Magyar nyelvű útmutató
- Útmutatás - letölthető a vásárláshoz


Kiváló build minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Bevonás lyukasztásnak ellenálló
- Belső felület fehér-kék mozaik mintázattal


Takaró
- Védi a medence vizét a szennyeződések és szeméttől
- Megakadályozza, hogy a gyerekek belépjenek a medencébe az Ön beleegyezése nélkül
- Csökkenti a hővesztést a vízből
Alátét
- Védi az alapot a sérülésektől
- Megelőzi a homok és egyéb szennyeződések bekerülését a medencébe
- Elkülöníti a medencét a talajról
Kristálytiszta víz könnyedén
A szett tartalmaz mindent, amire szükséged van a kristálytiszta vízhez:
- Szűrő szivattyú Hydro Aeration technológiával
- Továbbfejlesztett patron szűrő
- 25 multi-tabletta – átfogó fertőtlenítőszer
- Kémiai adagoló
- Hőmérő
- Szita a szennyeződések eltávolítására



Medence 3 gyors lépésben kész:
- Terítsed ki a takarót,
- Szereld össze a váz - szerszám nélkül
- Töltsd meg vízzel - kész!
Az ilyen nagy medence felépítése most csak néhány percet vesz igénybe
MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence méretei 260 x 160 x 65 cm
- Medence súlya 18,00 kg
- Javasolt vízszint 90%
- Kapacitás 2.282 liter
Szivattyú
- Szivattyú teljesítménye 2.006 liter/óra
- Szivattyú tápellátása 220 - 240 V
- Szűrő A típus

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat csodálatos pillanatokkal teli! ❤️❤️❤️

Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 244 cm |
| Átmérő | 160 |
| Hosszúság | 260 |
| Magasság | 65 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 2282 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 17,5 |
| Szivattyú teljesítmény | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 3,3 |
| Cikkszám | 28271 |
| Méretek | 92 × 30 × 25 cm |
| Súly | 25.03 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek