Kerti Medence Kerettel 366 x 99 cm 17in1 INTEX 26716
- Űrtartalom: 8592
- Cikkszám: 26716
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 8592
- Méretek
- ~ 366 cm
- Gyártói kód
- 26716
Megadott referenciák
- ean13
- 5902854518166
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3095
Kerti medence kerettel 366 x 99 cm ★★★★★ MEGA KÉSZLET 18W1
INTEX ® Katalógusszám 26716

NYÁRI SLÁGER ★★★★★
★ Medence újratervezett szín sémával, stílusos szürke árnyalatban.
★ Teljes szett komplett felszereléssel – nincs szükség egyéni alkatrészek keresésére.
★ Amikor egy INTEX medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel, garantált a legmagasabb minőség és minden tökéletesen illeszkedik egymáshoz.

CSOMAG TARTALMA
- Keretmedence 366 x 99 cm
- Szűrőszivattyú
- Szűrő a szivattyúhoz
- Multitabletták 25x20g
- Kémiai adagoló
- Medencehőmérő
- Biztonságos fémlétra
- Medencefedél
- Alátét
- Úszásbiztos karok
- Strandlabda
- Tisztító háló
- Szűrőkosarak
- Szivattyúkapcsok
- Szivattyúcsövek
- Utasítások magyarül
- Javítófolt
- Útmutató - letölthető

Elsősorban: gyermekbiztonság
- Az eltávolítható lépcsők megakadályozzák a felügyelet nélküli gyermekek bejutását
- Magasság tökéletesen illeszkedik a medence méretéhez
- Megerősített acélkeret rozsdaálló
- Csúszásmentes lépcsők
- Kényelmes fogódzkodók

Másodsorban: Prémium minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Erősítés nylon háló az egyes rétegek között
- Bevonat szúrásálló
- Kék és fehér mozaikszerű belső felület

Fedél
- Megvédi a medence vizét a szennyeződésektől
- Megakadályozza, hogy a gyermekek engedély nélkül belépjenek
- Csökkenti a hőveszteséget a vízből
Alátét
- Megvédi az alapot a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és szennyeződés bejutását
- Izolál a talajról

Harmadsorban: Kristálytiszta víz erőfeszítés nélkül
A szett tartalmaz mindazt, amire szükséged van a kristálytiszta vízhez:
- Szűrőszivattyú Hydro Aeration technológiával
- Fejlesztett patronszűrő
- 25 multitabletta – átfogó fertőtlenítőszer
- Kémiai adagoló hőmérővel
- Tisztító háló


Medence 3 egyszerű lépésben kész:
- Bontsd ki a beleső,
- Szereld össze a keretet - nincs szükség eszközökre
- Tölts fel vízzel - kész!
Most ennek a nagy medencének az összeállítása csak néhány percet vesz igénybe

Medence szórakozás az egész családnak
A gyermekeid szem előtt tartva, hozzáadunk néhány kedvelt kiegészítőt:
- Úszásbiztos karok
- Színes labda

MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence méretei 366 x 99 cm
- Medence súlya 40,8 kg
- Ajánlott vízfeltöltés 90%
- Kapacitás 8592 liter
Szivattyú
- Teljesítmény 2006 liter/óra
- Tápellátás 220 - 240 V
- Szűrőtípus: A típus

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat feledhetetlen! ❤️❤️❤️
Figyelmeztetések: Az úszásbiztos karok nem játékok, nem mentőeszközök és nem védenek a fulladástól. Olyan vízben használd, ahol a gyermek érinteni tudja az alapot, és csak felnőtt felügyelete alatt. A megfelelő felfújás és az eszköz helyes használata elengedhetetlen a biztonsághoz; ne lógsd túl. Biztosítsd, hogy a biztonsági szelep szorosan zárt és a varrat nem sérült. Súlyhatár 18-30 kg, 3-6 éves kor.
Termék kód: 26716-17W1;

Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 366 cm |
| Átmérő | 366 |
| Magasság | 99 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 8592 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 41,5 |
| Szivattyú teljesítmény | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 3,3 |
| Cikkszám | 26716 |
| Méretek | 116.2 × 48.9 × 39.1 cm |
| Súly | 47.46 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek