Kerti Medence Kerettel 400 x 200 x 100 cm 4az1-ben Szett INTEX 26788
- Űrtartalom: 6836
- Cikkszám: 26788
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 6836
- Méretek
- ~ 396 cm
- Gyártói kód
- 26788
Megadott referenciák
- ean13
- 6941057414478
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3105
Kerti Vázas Medence 400 x 200 x 100 cm ★★★★★
INTEX ® Katalógusszám 26788-17W1

BESTSELLER ★★★★★
★ Medence frissített színpalettával, divatos szürke árnyalatban.
★ Teljes szett teljes felszereléssel – nincs szükség az egyes alkatrészek keresésére.
★ Amikor INTEX medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel biztos lehetsz a legmagasabb minőségben és hogy minden tökéletesen passzol.

SZETT TARTALMA
- Vázas medence 400 x 200 x 100 cm
- Szűrőszivattyú
- Szűrő a szivattyúhoz
- Multi-tabletták 25x20g
- Medence hőmérő
- Vegyszer adagoló
- Biztonságos fém létra
- Medence lefedő
- Alaplap
- Úszósegédek
- Strandlabda
- Szitahálós szennyanyag elvétel
- Szivattyú szitaja
- Szivattyú csatlakozók
- Szivattyú tömlők
- Javítófolt
- Utasítás magyar nyelven
- Útmutató - letölthető az aukciós leírásból

Először: Gyermekek Biztonsága
- Az eltávolítható lépcsők megakadályozzák a felügyelet nélküli gyermekek bejutást
- Magasság tökéletesen igazítva a medence méretéhez
- Erősített fém váz korróziós ellenálló
- Csúszásmentes lépcsők
- Kényelmes korlát

Másodszor: Prémium Minőségű Kivitelezés
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon hálóval erősítve a rétegek között
- Bevonat lyukastások elleni védelemmel
- Belső felület mozaik mintával fehér és kék színben

Lefedő
- Megvédi a medence vizét a szennyeződésektől
- Megakadályozza a gyermekeket a medencébe való belépésben az Ön beleegyezése nélkül
- Csökkenti a víz hőveszteségét
Alaplap
- Megvédi az alját a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és egyéb szennyeződések a medencébe kerülését
- Elszigeteli a medencét a talajról

Harmadszor: Kristálytiszta Víz Könnyedén
A szett tartalmaz mindent, ami szükséges kristálytiszta vízhez:
- Szűrőszivattyú Hydro Aeration technológiával
- Javított patron szűrő
- 25 multi-tabletta – komplex fertőtlenítőszer
- Vegyszer adagoló hőmérővel
- Szitahálós szennyanyag eltávolításhoz



Medence Kész 3 Egyszerű Lépésben:
- Teríts ki a lefedőt,
- Szereld össze a vázat - szerszám nélkül
- Töltsd meg vízzel - kész!
Ennek a nagy medencének a felállítása csak néhány percet vesz igénybe
Medence Szórakozás az Egész Családnak
Gondolva a gyermekeidre, beletesszük az ő kedvenc kiegészítőit:
- Úszósegédek
- Színes strandlabda


MŰSZAKI SPECIFIKÁCIÓ
Medence
- Medence méretei 400 x 200 x 100 cm
- Medence súlya 68,9 kg
- Ajánlott vízzel való feltöltés 90%
- Kapacitás 6.836 liter
Szivattyú
- Szivattyú hozama 2.006 liter/óra
- Szivattyú áramellátása 220 - 240 V
- Szűrő Típus A
❤️❤️❤️ Tedd Ez a Nyara Csodálatos Emlékekkel Teli! ❤️❤️❤️
Figyelmeztetés: Az úszósegédek nem játékok, nem mentőfelszerelés és nem nyújtanak védelmet a vízbefulladás ellen. Csak olyan mélységű vízben használható, ahol a gyermek érinti az aljat és egy felnőtt felügyelete alatt. A megfelelő feltöltés és felszerelés használata elengedhetetlen a biztonsághoz; ne töltsd túl. Ellenőrizd, hogy a biztonsági szelep szorosan zárva van és a varrások nem szakadtak-e el. Tömeghatár 18-30 kg, kor 3-6 év.
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 396 cm |
| Hosszúság | 400 |
| Szélesség | 200 |
| Magasság | 100 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 6836 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 67,4 |
| Szivattyú teljesítmény | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 3,3 |
| Cikkszám | 26788 |
| Méretek | 116.2 × 54 × 49.8 cm |
| Súly | 67.4 kg |