Menu
Kerti medence kerettel 400 x 200 x 122 cm 18-in-1 INTEX 26790 + Buborékkészítő gép INGYENES
295 890,00 Ft
Betöltés...
- Űrtartalom: 8418
- Cikkszám: 26790
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Biztosan jelenteni szeretnéd ezt a hozzászólást?
Jelentés elküldve
A jelentésed beküldve, és egy moderátor megvizsgálja.
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Intex
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 8418
- Méretek
- ~ 396 cm
- Gyártói kód
- 26790
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890615239
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p4201
Kerti medence fém kerettel 400 x 200 x 122 cm ★★★★★
INTEX 26790

NYÁRI BESTSELLER ★★★★★
★ Teljes szett – nem kell egyenként keresned az egyes alkatrészeket.
★ Amikor INTEX medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel, garantáltan a legmagasabb minőséget és az összes alkatrész tökéletes kompatibilitását kapod.

A SZETT TARTALMA
- Fém keretű medence 400 x 200 x 122 cm
- Szűrőpumpa
- Szivattyú szűrőbetét
- Biztonságos fém létra
- Szivattyú szűrőkosarak
- Szivattyú csatlakozások
- Szivattyú csövek
- Javítókészlet
- Magyar nyelvű felhasználási útmutató
- Felhasználói kézikönyv – letölthető az árverésen

Első prioritás: gyermekek biztonsága
- Az eltávolítható lépcsőfok megakadályozza a felügyelet nélküli gyermekek bejutását
- Magasság tökéletesen a medence méretéhez igazítva
- Erősített fém keret rozsdaálló
- Antiszlip lépcsőfokok
- Kényelmes korlátok

Második prioritás: kiváló építési minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Bevonás szúrásállónak
- Belső része fehér-kék mozaik mintával

Medence 3 egyszerű lépésben kész:
- Terítsd ki a takarót,
- Szereld össze a keretet – szerszám nélkül
- Töltsd meg vízzel – kész!
Egy ilyen nagy medence összeállítása csak néhány percet vesz igénybe!


MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence méretei 400 x 200 x 122 cm
- Medence súlya 86,4 kg
- Ajánlott vízfeltöltés 90%
- Kapacitás 8 418 liter
Szivattyú
- Szivattyú teljesítménye 2 006 liter/óra
- Szivattyú tápellátása 220 - 240 V
- Szűrő A típus

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat csodálatos pillanatokkal teljessé! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 396 cm |
| Hosszúság | 400 |
| Szélesség | 200 |
| Magasság | 122 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 8418 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 45 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 88 |
| Szivattyú teljesítmény | 2006 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 3,3 |
| Cikkszám | 26790 |
| Méretek | 58.21 × 52.16 × 140 cm |
| Súly | 91.67 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
A hozzászólásodat elküldtük és elérhető lesz, amint egy moderátor jóváhagyja.
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 366 x 76 cm 16az1-ben INTEX 26712 + Buborékgép INGYENES
86 490,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 610 x 132 cm 18az1-ben Teljes Szett INTEX 26756
335 390,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 366 x 76 cm 16az1-ben INTEX 26712
82 590,00 Ft
Vázas medence 305 x 76 cm 5az1-ben INTEX 28206
46 990,00 Ft
Kerti keretes medence 244 x 76 cm INTEX 28290
39 090,00 Ft
Legnépszerűbb termékek
Négyszögletes kerti párna 45x45 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
5 990,00 Ft
(13)
Téglalap alakú kerti párna 30x50 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
4 990,00 Ft
(13)
Óriás Babzsák Padlópárna XXL felnőtteknek - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
59 980,00 Ft
(4)
Négyszögletes kerti párna 60x60 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
8 990,00 Ft
(4)
Kerek lábtartó puff - Bouclé (Báránybőr hatású)
11 990,00 Ft
(168)
Babzsákfotel Babzsák XL Standard -Prémium Mintás Szövet
49 990,00 Ft