Kerti medence kerettel 549 x 274 x 132 cm 18in1 INTEX 26356
- Űrtartalom: 17203
- Cikkszám: 26356
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 17203
- Méretek
- ~ 549 cm
- Gyártói kód
- 26356
Megadott referenciák
- ean13
- 5902854518111
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3120

Ultra Frame Vázas Medence 549 x 274 x 132 cm 11in1
Szett Pumpával
INTEX 26356

Készülj a Forró Nyári Napokra ?
Élvezd a szép időt a saját kerted kényelmében.
Amikor ezt az INTEX medencét vásárolod, biztos lehetsz benne, hogy a termék új, eredeti és biztonságos
A medence könnyen összeállítható. Saját magad is könnyedén felépítheted eszközök nélkül pár perc alatt.
Csomag Tartalma:
- Vázas medence
- Homokszűrős szivattyú
- Biztonsági létra
- Medence fedél
- Medence alátét
- Skimmer hálók
- Csatlakozó idomok
- Szivattyúcsövek
- Javítófolt
- Használati útmutató magyar nyelven
- Letölthető útmutató az aukción


VÁSÁROLJ MEGHATALMAZOTT KERESKEDŐTŐL
Megkapod:
- garancia és garancia utáni szerviz,
- hozzáférést egy széles kiegészítő kínálathoz,
- támogatást szakosodott személyzetből,
- szakértői tanácsadást és bevált tippeket a termékhasználattal kapcsolatban,
- mindig új és legmagasabb minőségű termékeket
15 év piaci tapasztalat! ?
? Több mint 1 MILLIÓ elégedett ügyfél!


Mindenekelőtt: A Gyermek Biztonsága
- Eltávolítható lépcsőfokok megakadályozzák a felügyelet nélküli gyermekhozzáférést
- Magasság tökéletesen illeszkedik a medence méretéhez
- Wzmocniony acélváz korrózióálló
- Csúszásmentes lépcsőfokok
- Kényelmes korlátok
Másodszor: Kiváló Építési Minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Szúrásálló bevonatkozás
- Fehér és kék mozaik-inspirált mintázattal rendelkező belső


Medence Készenlétben 3 Egyszerű Lépésben:
- Bontsd ki a borítást,
- Szereld össze a várost- eszközök nélkül
- Töltsd meg vízzel - kész!
Most egy ilyen nagy medence felépítése mindössze néhány percet vesz igénybe
Műszaki Jellemzők:
Medence
- Medence méretei 549 x 274 x 132 cm
- Medence súlya 129,4 kg
- Medence kapacitása 17 203 liter
- Ajánlott vízszint 90%
Szivattyú
- Teljesítmény 4 500 liter/óra
- Áramellátás 220 - 240 V


Tedd Ezt a Nyarat Feledhetetlenné és Tele Örömmel! ?


Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 549 cm |
| Hosszúság | 549 |
| Szélesség | 274 |
| Magasság | 132 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 17203 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Filtr pompy | homok, üveg |
| Súly basenu | 129,4 |
| Szivattyú teljesítmény | 4500 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 13,4 |
| Szivattyútartály kapacitás homok/üveg | 12 / 8,5 |
| Cikkszám | 26356 |
| Méretek | 151.1 × 70.5 × 62 cm |
| Súly | 156.09 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek