Menu
Kerti medence kerettel 610 x 122 cm 21in1 INTEX 26334
418 290,00 Ft
Betöltés...
- Űrtartalom: 30079
- Cikkszám: 26334
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Biztosan jelenteni szeretnéd ezt a hozzászólást?
Jelentés elküldve
A jelentésed beküldve, és egy moderátor megvizsgálja.
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Intex
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 30079
- Méretek
- ⟩ 600 cm
- Gyártói kód
- 26334
Megadott referenciák
- ean13
- 5908220475590
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3456
Ultra XTR Frame Medence 610 x 122 cm ★★★★★ Teljes 11 az 1-ben Szett
INTEX 26334

★★★ Készülj fel egy Forró Nyárra ★★★
★ Élvezd a meleg időjárást saját kerted kényelmében.
★ Ezzel az INTEX medencével biztos, hogy a termék új, eredeti és biztonságos
★ A medence könnyű szerelésű. Magad szereled össze szerszám nélkül pár perc alatt.
A Csomag Tartalma:
- Szerkezetes medence 610 x 122 cm
- Homokszűrő szivattyú
- Fém létra
- Medence takaró
- Védőszőnyeg
- Szivattyú szita
- Szivattyú csatlakozó
- Szivattyú csövek
- Utasítások lengyel nyelven
- Javítófolt
- Letölthető útmutató



Először: Gyermekbiztonság
- Az eltávolítható lépcsőfok megakadályozza, hogy felügyelet nélküli gyermekek belépjenek
- Magasság tökéletesen adaptálva a medence méretéhez
- Erősített fém szerkezet rozsdaálló
- Csúszásmentes lépcsőfok
- Kényelmes fogantyúk
Másodszor: Kiváló Minőségű Kivitel
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Bevonat szúrásbiztos
- Belső kék-fehér mozaikot utánzó mintával


Takaró
- Megvédi a medence vizét a szennyeződésektől
- Megakadályozza, hogy gyermekek engedély nélkül belépjenek a medencébe
- Csökkenti a víz hőveszteségét
Szőnyeg
- Megvédi a medence alját a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és más szennyeződés medencébe jutását
- Szigeteli a medencét a talajról
Medence 3 Gyors Lépésben Kész:
- Terítsd ki a burkolatot,
- Szereld össze a szerkezetet - szerszám nélkül
- Töltsd meg vízzel - kész!
Most egy ilyen nagy medence összeállítása csak pár percet vesz igénybe

Technikai Adatok:
Medence:
- Medence méretei 610 x 122 cm
- Medence súlya 133,7 kg
- Ajánlott vízzel való feltöltés 90%
- Kapacitás 30.079 liter
Szivattyú:
- Teljesítmény 7.900 liter/óra
- Tápellátás 220 - 240 V

❤️❤️❤️ Tedd Ezt a Nyarat Feledhetetlen Élménnyé! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | > 600 cm |
| Átmérő | 610 |
| Magasság | 122 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 30079 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Filtr pompy | homok, üveg |
| Súly basenu | 133,7 |
| Szivattyú teljesítmény | 7900 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 18,3 |
| Szivattyútartály kapacitás homok/üveg | 23 / 16 |
| Cikkszám | 26334 |
| Méretek | 129.2 × 97.2 × 51.8 cm |
| Súly | 166.09 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
A hozzászólásodat elküldtük és elérhető lesz, amint egy moderátor jóváhagyja.
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 366 x 76 cm 16az1-ben INTEX 26712 + Buborékgép INGYENES
86 490,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 610 x 132 cm 18az1-ben Teljes Szett INTEX 26756
335 390,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 366 x 76 cm 16az1-ben INTEX 26712
82 590,00 Ft
Vázas medence 305 x 76 cm 5az1-ben INTEX 28206
46 990,00 Ft
Kerti keretes medence 244 x 76 cm INTEX 28290
39 090,00 Ft
Legnépszerűbb termékek
Négyszögletes kerti párna 45x45 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
5 990,00 Ft
(13)
Téglalap alakú kerti párna 30x50 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
4 990,00 Ft
(13)
Óriás Babzsák Padlópárna XXL felnőtteknek - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
59 980,00 Ft
(4)
Négyszögletes kerti párna 60x60 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
8 990,00 Ft
(4)
Kerek lábtartó puff - Bouclé (Báránybőr hatású)
11 990,00 Ft
(168)
Babzsákfotel Babzsák XL Standard -Prémium Mintás Szövet
49 990,00 Ft