Kerti medence kerettel 732 x 132 cm 12in1 INTEX 26340
- Űrtartalom: 47241
- Cikkszám: 26340
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 47241
- Méretek
- ⟩ 600 cm
- Gyártói kód
- 26340
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890604721
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3807

Ultra XTR Frame Medence 732 x 132 cm 11 az 1-ben Szett
INTEX 26340

? A Tökéletes Medence a Te Kertedhez
Ha nagy és megbízható medencére van szükséged, ahol szabadon úszhatsz - ez az ideális választás neked!
Teljes szett minden felszereléssel ? nem kell egyedileg keresgetned az alkatrészeket.
Az INTEX medence dedikált kiegészítőkkel való vásárlásával biztosítod a legmagasabb minőséget és tökéletes kompatibilitást.
A Csomag Tartalma
- Vázas Medence 732 x 132 cm
- Homokszűrős Szivattyú
- Fém Létra
- Medencetakaró
- Alapterület Szőnyeg
- Szivattyú Csatlakozók
- Szivattyú Szita
- Szivattyú Tömlők
- Használati Utasítás
- Javítófolt
- Letöltésre Szánt Útmutató mellékelve


VÁSÁROLJ HIVATALOS FORGALMAZÓTÓL
Amit Kapsz:
- garanciális és garancián kívüli szerviz,
- hozzáférés széles körű kiegészítők választékához,
- támogatás szakképzett személyzettől,
- szakértői tanácsok és bevált tippek a felhasználásra,
- mindig friss és legmagasabb minőségű termékek
15 Év Piaci Tapasztalat! ?
Több Mint 2 Millió Elégedett Ügyfél ?
ami azt jelenti, hogy statisztikailag legalább az egyik szomszédod nálunk vásárolt kerti medencét vagy medence kiegészítőket.


Első Prioritás: A Gyermekek Biztonsága
- Az eltávolítható lépcsők megakadályozzák a felügyelet nélküli gyermekek belépését
- Magasság tökéletesen a medence méretéhez igazított
- Megerősített fémlábazat rozsdaálló
- Csúszásgátló lépcsők
- Kényelmes fogantyúk
Második Prioritás: Legmagasabb Minőségű Kivitelezés
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Bevonat szúrás elleni védelemmel
- Belső oldal mozaikos mintával kék és fehér tónusokban


Takaró
- Megvédi a medence vizét a szennyeződéstől
- Megakadályozza, hogy gyermekek engedély nélkül lépjenek a medencébe
- Csökkenti a víz hőveszteségét
Szőnyeg
- Megvédi az alját a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és szennyeződés bejutását a medencébe
- Szigeteli a medencét a talajról


Medence 3 Gyors Lépésben Kész:
- Bonts ki a bélelésa,
- Szereld össze az acélvázat- szerszámok nélkül
- Töltsd fel vízzel - kész!
Egy ilyen nagy medence felállítása most csak néhány percet vesz igénybe
Műszaki Adatok:
Medence:
- Medence Méretei 732 x 132 cm
- Medence Súlya 172,3 kg
- Ajánlott Vízfeltöltés 90%
- Kapacitás 47.241 Liter
Szivattyú:
- Teljesítmény 10.500 Liter/Óra
- Tápellátás 220 - 240 V

Tedd Ezt a Nyarat Feledhetetlen Emlékezetűvé! ?


Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | > 600 cm |
| Átmérő | 732 |
| Magasság | 132 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 47241 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Filtr pompy | homok, üveg |
| Súly basenu | 172,3 |
| Szivattyú teljesítmény | 10500 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 23,1 |
| Szivattyútartály kapacitás homok/üveg | 35 / 25 |
| Cikkszám | 26340 |
| Méretek | 129.2 × 105.4 × 53.3 cm |
| Súly | 197.3 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek