Kerti medence kerettel 975 x 488 x 132 cm 8-az-1-ben INTEX 26374
- Űrtartalom: 54368
- Cikkszám: 26374
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 54368
- Méretek
- ⟩ 600 cm
- Gyártói kód
- 26374
Megadott referenciák
- ean13
- 6941057413846

Kerti Vázas Medence 975 x 488 x 132 cm TELJES SZETT 18W1
INTEX 26374

Tágas Családi Medence ?
Ha egy nagy, megbízható medencét keresel, ahol szabadon úszhatsz - ez a tökéletes választás számodra!
Teljes szett az összes felszereléssel ? nem kell egyedi összetevőket keresned.
Az INTEX medence megvásárlásával dedikált kiegészítőkkel biztosítod a legmagasabb minőséget és minden tökéletesen illeszkedik.
A SZETT TARTALMA
- Vázas Medence 975 x 488 x 132 cm
- Homokszűrő Szivattyú
- Szűrőhomok - 50 kg
- Multitabletták 25x20g
- Kémiai Adagolós
- Medence Hőmérő
- Fém Létra
- Medence Takaró
- Altalaj Védelmi Szőnyeg
- Úszó Karok
- Strandlabda
- Szennyeződés Kiszedő Háló
- Szivattyú Szűrőkosár
- Szivattyú Csatlakozások
- Szivattyú Csövek
- Javítófolt
- Utasítás Magyarul
- Útmutató - Letölthető


VÁSÁROLJ FELHATALMAZOTT KERESKEDŐTŐL
Megkapod:
- garancia és szerviz után,
- hozzáférést a legszélesebb kiegészítő választékhoz,
- támogatást szakosított személyzettől,
- információkat és bevált tanácsokat a termékhasználatról,
- mindig új és legmagasabb minőségű termékeket
15 Év Piaci Tapasztalat! ?
? Több mint 1 MILLIÓ Elégedett Ügyfél!


Először: Gyermek Biztonsága
- Az eltávolítható lépcsők megakadályozzák a felügyelet nélküli gyermekek belépését
- Magasság tökéletesen a medence méretéhez igazított
- Erősített fém váz rozsdaálló
- Csúszásmentes lépcsők
- Kényelmes korlátok
Másodszor: Legmagasabb Szintű Kivitelezés
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Szúrásbiztos bevonat
- Belső oldal fehér-kék mozaik mintával


Takaró
- Védi a medence vizét a szennyezéstől
- Megakadályozza, hogy a gyermekek engedély nélkül belépjenek a medencébe
- Csökkenti a víz hőveszteségét
Altalaj Szőnyeg
- Védi az alapot a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és a szennyeződés belépését a medencébe
- Szigetel a medencét a talajról
Harmadszor: Tiszta Víz Könnyedén
A szett mindent tartalmaz, ami szükséges a kristálytiszta vízhez:
- Homokszűrő Szivattyú
- Szűrőhomok
- 25 Multitabletták ? átfogó fertőtlenítőszer
- Kémiai Adagolós hőmérővel
- Háló a szennyeződés eltávolításához



Medence Kész 3 Egyszerű Lépésben:
- Teríts ki a béléset,
- Állítsd össze a váz - eszközök nélkül
- Töltsd meg vízzel - kész!
Ennek a nagy medencének az összeszereléséhez csak néhány perc szükséges
Medence Móka az Egész Családnak
A gyermekeidre gondolva kedvenc kiegészítőket adunk hozzá:
- Úszó Karok
- Színes Strandlabda


MŰSZAKI JELLEMZŐK
Medence
- Medence Méretei 975 x 488 x 132 cm
- Medence Súlya 261,6 kg
- Medence Kapacitása 54.368 liter
- Ajánlott Vízszint 90%
Szivattyú
- Teljesítmény 10.500 liter/óra
- Tápellátás 220 - 240 V
- Szivattyú Súlya 23,1 kg
Tedd Felejthetetlen Nyárrá ezt az Évet! ?


Figyelmeztetések: Az úszó karok nem játékok, nem mentőeszközök és nem akadályozzák meg a fuldoklást. Csak olyan vízben használható, ahol a gyermek meg tudja érinteni az alapot, és csak felnőtt felügyelete alatt. A megfelelő felfúvás és a felszerelés használata alapvető a biztonság szempontjából; ne túlpumpáld fel. Ellenőrizd, hogy a biztonsági szelep szorosan le van zárva, és a varratok nincsenek megrepedve. Súlytartomány 18-30 kg, kor 3-6 év.
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | > 600 cm |
| Hosszúság | 975 |
| Szélesség | 488 |
| Magasság | 132 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 54368 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 90 |
| Filtr pompy | homok, üveg |
| Súly basenu | 251,6 |
| Szivattyú teljesítmény | 10500 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 23,1 |
| Szivattyútartály kapacitás homok/üveg | 35 / 25 |
| Cikkszám | 26374 |
| Méretek | 110.8 × 60.6 × 151.1 cm |
| Súly | 261.6 kg |