Kerti Medence Vázas 450 x 220 x 84 cm 15 részes INTEX 28273
- Űrtartalom: 7127
- Cikkszám: 28273
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 7127
- Méretek
- ~ 457 cm
- Gyártói kód
- 28273
Megadott referenciák
- ean13
- 5902854514700
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p2915
Kerti Keretes Medence 450 x 220 x 84 cm ★★★★★ TELJES KIT 16W1
INTEX ® katalógus szám 28273

HIT Teljes Csomag ★★★★★ Fantasztikus Áron!!!
★ Klasszikus, tágas keretes medence - tökéletes a szórakozáshoz!
★ Teljes felszereléssel szállított szett – nincs szükség egyedi alkatrészek keresésére.
★ Amikor INTEX medencét vásárol az dedikált kiegészítőkkel garantált a legmagasabb minőség és az összes alkatrész tökéletes kompatibilitása.
KIT TARTALMA
- Téglalap alakú keretes medence 450 x 220 x 84 cm
- Szűrőpumpa
- Szivattyúszűrő
- Multitabletta 25 x 20g
- Vegyi adagolószer
- Medence hőmérő
- Medence takaró
- Alapmatrac
- Stranglabda
- Szennyeződés gyűjtő háló
- Szivattyúkosarak
- Szivattyú bilincsek
- Szivattyúcsövek
- Javítófolt
- Kezelési útmutató magyar nyelven
- Útmutató - aukción letöltésre elérhető


Kiváló Építési Minőség
- Tartós 3-rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés az rétegek között
- Szúrásálló bevonat
- Belső oldal fehér és kék mozaik mintával

Medence Takaró
- Megvédi a medence vizét a szennyeződésektől
- Megakadályozza, hogy gyerekek a medencébe menhessenek az engedélyed nélkül
- Csökkenti a víz hőveszteségét
Alapmatrac
- Védi az alapot a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és szennyeződés bejutását a medencébe
- Elszigeteli a medencét a talajról

Kristálytiszta Víz Könnyedén
A csomag mindent tartalmaz, amit egy ragyogó tiszta vízhez kell:
- Szűrőpumpa Hydro Aeration technológiával
- Fejlesztett patron szűrő
- 25 multitabletta - átfogó fertőtlenítőszer
- Vegyi adagolószer hőmérővel
- Háló a szennyeződés eltávolításához


Medence Kész 3 Egyszerű Lépésben:
- Terítsd ki a bélést,
- Szereld össze a keretet - szerszám nélkül
- Töltsd meg vízzel - kész!
Ennek a nagy medencének a felszerelése mostanra csak pár percet vesz igénybe

Medence Szórakozás az Egész Családnak
Gyermekeid örömére egy színes stranglabdát is adunk

MŰSZAKI SPECIFIKÁCIÓK
Medence
- Medence méretei 450 x 220 x 84 cm
- Súly 39,2 kg
- Ajánlott vízzel való feltöltés 90%
- Kapacitás 7.127 liter
Szivattyú
- Szivattyú áramlási sebessége 3.785 liter/óra
- Szivattyú tápellátása 220 - 240 V
- Szivattyú súlya 3,90 kg
- Szűrő A típus

❤️❤️❤️ Tedd Ezt a Nyarat Felejthetetlenné! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 457 cm |
| Átmérő | 220 |
| Hosszúság | 450 |
| Magasság | 84 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 7127 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 39,2 |
| Szivattyú teljesítmény | 3785 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 3,3 |
| Cikkszám | 28273 |
| Méretek | 116 × 37 × 30 cm |
| Súly | 49.09 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek