Kerti Medence Vázas 549 x 122 cm 21az1-ben Intex 26744 + roller INGYENES
- Űrtartalom: 24311
- Cikkszám: 26744
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 24311
- Méretek
- ~ 549 cm
- Gyártói kód
- 26744
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890609290
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3922
Keretmedencé, kerek Prism Frame 549 x 122 cm ★★★
INTEX 26744

★★★ Válaszd ki a Tökéletes Medencét a Kertedhez ★★★
★ Teljes szett a teljes felszereléssel – nem kell egyedileg keresned az alkatrészeket.
★ Ennek az INTEX medencének a megvásárlásakor biztos lehetsz, hogy a termék új, eredeti és biztonságos
★ A medence könnyen összeállítható. Saját maga szerelheted össze szerszámok nélkül csupán néhány perc alatt.

Csomag tartalma:
- Keretmedencé 549 x 122 cm
- Szűrőpumpa
- Pumpa szűrő
- Fém létra
- Medence fedél
- Medence alátét
- Pumpa szitái
- Pumpa csatlakozók
- Pumpa tömlők
- Javítófolt
- Utasítás magyar nyelven
- Útmutató - letöltéshez elérhető


Mindenekelőtt: Gyermek biztonsága
- Az eltávolítható lépcsők megelőzik a felügyelet nélküli gyermekek belépését
- Magasság tökéletesen a medence méretéhez igazítva
- Megerősített fémlécez korózióálló
- Csúszásmentes lépcsők
- Kényelmes korlátok
Másodszor: Kiváló feldolgozási minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Lyukasztás ellenes bevonat
- Belső mosaic mintázat fehér és kékkel


Fedél
- Megvédi a medence vizet a szennyezéstől
- Megelőzi, hogy a gyerekek a medencébe menjenek engedély nélkül
- Csökkenti a víz hőveszteségét
Alátét
- Megvédi az alapot a károsodástól
- Megakadályozza a homok és egyéb szennyeződések bejutását a medencébe
- Elszigeteli a medencét a talajból

Medence 3 gyors lépésben kész:
- Terítsd ki a borítást,
- Szereld össze a kerete - szerszámok nélkül
- Töltsd meg vízzel - kész!
Egy ilyen nagy medence felállítása most már csak néhány pillanatot vesz igénybe!

TECHNIKAI ADATOK
Medence
- Medence mérete 549 x 122 cm
- Medence súlya 99,7 kg
- Ajánlott vízszint 90%
- Kapacitás 24 311 liter
Pumpa
- Teljesítmény 5 678 liter/óra
- Tápellátás 220 - 240 V
- Szűrő típusa: A típus

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat csodálatos emlékekkel teltté! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 549 cm |
| Átmérő | 549 |
| Magasság | 122 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 24311 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Filtr pompy | A (#29000) |
| Súly basenu | 99,7 |
| Szivattyú teljesítmény | 5678 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 8,3 |
| Cikkszám | 26744 |
| Méretek | 65.84 × 56.62 × 140 cm |
| Súly | 110.79 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek