Kerti Szerkezetű Medence 427 x 122 cm 12in1 Bestway 5612X
- Űrtartalom: 15232
- Cikkszám: 5612X
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 15232
- Méretek
- ~ 427 cm
- Gyártói kód
- 5612X
Megadott referenciák
- ean13
- 6941607327517
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3624
Kerti Acélvázas Medence Steel PRO MAX 488 × 122 cm ★★★★★
BESTWAY® katalógusszám 5612Z

HIT ★★★★★
★ Ha egy nagy, megbízható medencét szeretnél, ahol szabadon úszhatsz — ez a tökéletes választás számodra!
★ Teljes szett minden felszereltséggel – nem kell egyedileg keresned az alkatrészeket.
★ Amikor Bestway medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel biztosak lehetsz a legmagasabb minőségben és hogy minden tökéletesen illeszkedik.

SZETT TARTALMA
- Acélvázas medence 488 x 122 cm
- Szűrőpumpa
- III. típusú szivattyúszűrő
- Medencefedél
- Biztonságos létra
- Szivattyúcsövek
- Szivattyúkosarak
- Szivattyúbilincsek
- Javítófolt
- Magyar nyelvű útmutató
- Letölthető útmutató az aukcióban

Gyermek Biztonsága
- Az eltávolítható lépcsők megakadályozzák a felügyelet nélküli gyerekek belépését
- Magasság tökéletesen igazított a medence méretéhez
- Erősített, korróziódálló acélváz
- Csúszásmentes lépcsők
- Kényelmes korlátok

Felső Minőségű Kivitelezés
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Szúrásálló bevonat
- Belső kék-fehér mozaik mintázattal

Fedél
Érdemes megfelelő védelemmel ellátni a medencét. A mellékelt fedél a medencedhez:
- Megvédi a vizet a szennyeződéstől
- Megakadályozza, hogy gyerekek engedély nélkül beléphessenek a medencébe
- Csökkenti a víz hőveszteségét

Medence 3 gyors lépésben kész:
- Terítsd ki a béléset,
- Szereld össze a vázat - szerszám nélkül
- Töltsd fel vízzel — kész!
Most egy ilyen nagy medence felállítása csak pár perc!

MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence külső méretei 488 × 122 cm
- Medence belső méretei 482 × 122 cm
- Súly 72,8 kg
- Ajánlott vízzel való feltöltés 90%
- Kapacitás 19.480 liter
- Szivattyúcsatlakozás átmérője 38 mm
Szivattyú
- Szivattyú teljesítménye 5.678 liter/óra
- Szivattyú tápellátása 220 - 240 V
- III. típusú szivattyúszűrő (58012)

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat csodálatos emlékekkel gazdaggá! ❤️❤️❤️



Specifikáció
| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 427 cm |
| Átmérő | 427 |
| Magasság | 122 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 15232 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Súly basenu | 60,1 |
| Szivattyú teljesítmény | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,9 |
| Cikkszám | 5612X |
| Méretek | 57 × 128 × 38 cm |
| Súly | 60.12 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek