Kerti Váz Medence 396 x 107 cm 11az1-ben Bestway 561FY
- Űrtartalom: 11133
- Cikkszám: 561FY
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 11133
- Méretek
- ~ 396 cm
- Gyártói kód
- 561FY
Megadott referenciák
- ean13
- 6941607347737
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p4391
Steel PRO MAX 396 × 107 cm Fémvázas Medence ★★★★★
BESTWAY® Katalógusszám 561FY

BESTSELLER ★★★★★
★ Ha egy tágas, megbízható medencét keresel, ahol szabadon úszhatsz — ez a tökéletes választás számodra!
★ Teljes csomag komplett felszereléssel – nem kell egyedi alkatrészeket keresned.
★ A Bestway medencét dedikált kiegészítőkkel vásárolva biztosak lehetsz abban, hogy a legmagasabb minőséget kapod és minden tökéletesen illeszkedik.

CSOMAG TARTALMA
- Fémvázas medence 396 x 107 cm
- Medence tetőponyvája
- Medencetakaró
- Biztonságos létra
- Szűrőszivattyú
- Szivattyú szűrő II. típus
- Szivattyú csövek
- Szivattyú szitái
- Szivattyú bilincsek
- Javítófolt
- Használati útmutató magyar nyelven
- Letölthető útmutató az aukción

Gyermekbiztonság
- Az eltávolítható lépcsők megakadályozzák, hogy felügyelet nélküli gyerekek bejusszanak.
- Magasság tökéletesen illeszkedik a medence méretéhez.
- Erősített fémváz rozsdaálló.
- Csúszásmentes lépcsők.
- Kényelmes korlátok.

Kiváló minőségű kivitelezés
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon hálós erősítés a rétegek között
- Szúrásálló bevonat
- Belseje fehér-kék mozaikos mintázattal

Takaró
Érdemes megfelelően megvédeni a medencét. A mellékelt medencetakaró:
- Védi a medence vizét a szennyezettsítől
- Megakadályozza, hogy gyerekek belépjenek az engedélyed nélkül
- Csökkenti a víz hőveszteségét

Bestway medence tetőponyvája
A tetőponyvája védelmet nyújt a nap, a szél és az esőzés ellen.
A medencéhez való felszerelésével privát pihenési lehetőséget biztosítasz magadnak és vendégeiddel.
Ez a termék rendkívülivé teszi a medencében eltöltött időt, és teljesen feloldódva érezheted magad.

Medence kész 3 gyors lépésben:
- Nyisd ki a burkolatot.
- Szereld össze a vázt - szerszám nélkül.
- Töltsd fel vízzel — kész!
Most egy ilyen nagy medence felállítása csak néhány percet vesz igénybe!

MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence mérete 396 × 107 cm
- Súly 51,4 kg
- Ajánlott vízfeltöltés 90%
- Kapacitás 11.133 liter
Szivattyú
- Szivattyú teljesítménye 2006 liter/óra
- Szivattyú áramellátása 220 - 240 V
- Szivattyú szűrő II. típus (58094)

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat csodálatos emlékekkel teltté! ❤️❤️❤️


Specifikáció
| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 396 cm |
| Átmérő | 396 |
| Magasság | 107 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 11133 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Súly basenu | 51,4 |
| Szivattyú teljesítmény | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 3,3 |
| Cikkszám | 561FY |
| Méretek | 56 × 115 × 33 cm |
| Súly | 50.661 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek