Kerti Váz Medence 549 x 132 cm 12-az-1-ben INTEX 26330
- Űrtartalom: 26423
- Cikkszám: 26330
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 26423
- Méretek
- ~ 549 cm
- Gyártói kód
- 26330
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890604745
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3805

Vázas medence 549 x 132 cm NAGY SZETT
INTEX katalógusszám ? 26330

Bestseller !!!
Egy robusztus medence összes szükséges felszereléssel biztosítja az elfeledhetetlen élményeket már az első naptól !
A medence könnyen összeállítható. Saját kezűleg szerelheted össze szerszámok nélkül, mindössze néhány perc alatt.
Az INTEX medence kiválasztásával a dedikált kiegészítőkkel garantált, hogy a legmagasabb minőséget kapod és minden tökéletesen illeszkedik egymáshoz.
SZETT TARTALMA
- Vázas medence 549 x 132 cm
- Homokos szűrőpumpa
- Biztonságos fém létra
- Medence fedél
- Alapterület
- Pumpa szűrőkosár
- Pumpacsonkok
- Pumpaleadékek
- Javítófolt
- Útmutató magyar nyelven
- Útmutató - letölthető


VÁSÁROLJ ENGEDÉLYEZETT KERESKEDŐTŐL
Ezt kapod:
- garanciális és garanciaultsó szerviz,
- hozzáférés a legszélesebb kiegészítő kínálathoz,
- támogatás a szakosított személyzetből,
- információ és bevált tanácsok a használatról,
- mindig új és legmagasabb minőségű termékek
15 év piaci tapasztalat! ?
Több mint 2 millió elégedett ügyfél ?
ez azt jelenti, hogy statisztikailag legalább az egyik szomszédod megvásárolt egy kerti medencét vagy medence kiegészítőket tőlünk.


Először is: a gyermek biztonsága
- Az eltávolítható lépcsőfok megakadályozza a felügyelet nélküli hozzáférést
- Magasság tökéletesen a medence méretéhez igazított
- Erősített fémlépcsőzet korróziózásellenes
- Csúszásmentes lépcsőfok
- Kényelmes korlátok
Másodszor: legmagasabb minőségű konstrukió
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Erősítés nylon hálóval a rétegek között
- Lyukállóságú bevonat
- Belsőhöz kék és fehér mozaikmintás


Fedél
- Megvédi a vizet a szennyeződéstől
- Megakadályozza a gyermekeknek, hogy engedély nélkül beléphessenek a medencébe
- Csökkenti a víz hőveszteségét
Alapterület
- Megvédi az alját a sérülésektől
- Megelőzi a homok és szennyeződés bekerülését a medencébe
- Szigeteli a medencét a talajról
MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence mérete 549 x 132 cm
- Medence súlya 128,1 kg
- Ajánlott víztöltési szint 90 %
- Kapacitás 26.423 liter
Pumpa
- Teljesítmény 7,9 m³
- Tápellátás 220 - 240 V

Tedd ezt a nyarat csodálatos élményekben gazdag időszaknak! ?


Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 549 cm |
| Átmérő | 549 |
| Magasság | 132 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 26423 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Filtr pompy | homok, üveg |
| Súly basenu | 128,1 |
| Szivattyú teljesítmény | 7900 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 18,3 |
| Szivattyútartály kapacitás homok/üveg | 23 / 16 |
| Cikkszám | 26330 |
| Méretek | 129.2 × 94 × 52.8 cm |
| Súly | 153.1 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek