Menu
Kerti vázas medence 412 x 201 x 122 cm 17in1 Bestway 56722
291 890,00 Ft
Betöltés...
- Űrtartalom: 8124
- Cikkszám: 56722
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Biztosan jelenteni szeretnéd ezt a hozzászólást?
Jelentés elküldve
A jelentésed beküldve, és egy moderátor megvizsgálja.
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Bestway
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 8124
- Méretek
- ~ 396 cm
- Gyártói kód
- 56722
Megadott referenciák
- ean13
- 5903890615062
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p4698
Kerti Medence Kerettel és Pumpával 412 x 201 x 122 cm ★★★★★ MEGA 10in1 Szett
Bestway® Katalógusszám 56722

TOP VÁLASZTÁS ★★★★★
★ Ha nagy, megbízható medencét keresel, ahol szabadon úszhatsz — ez a tökéletes választás számodra!
★ Teljes szett teljes felszereléssel – nem kell külön elemeket keresned.
★ Ha Bestway medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel, garantálva van a legmagasabb minőség és tökéletes kompatibilitás.

CSOMAG TARTALMA
- Keretmedence 412 x 201 x 122 cm
- Szűrőpumpa
- Pumpaszűrő-patron
- Biztonságos Létra
- Pumpaszita-kosarak
- Pumpabilincses
- Pumpacső
- Javítóceruzák
- Angol nyelvű kézikönyv
- Letölthető Útmutató

Biztonság
- Eltávolítható lépcsőfok megakadályozza a felügyelet nélküli gyermekek bejutását
- Magasság tökéletesen igazítva a medence méretéhez
- Erősített fém váz korróziógátlással
- Csúszásmentes lépcsőfokok
- Kényelmes korlátok


Kiváló Kivitel
- Tartós 3-rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Szúrásálló bevonás

MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence méretei 412 x 201 x 122 cm
- Medence külső méretei 462 x 254 x 122 cm
- Kapacitás 8.124 liter
Pumpa
- Pumpa teljesítménye 2.006 liter/óra
- Pumpa áramellátása 220 - 240 V
- Szűrő típus II

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat tele csodálatos emlékekkel! ❤️❤️❤️






Specifikáció
| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 396 cm |
| Hosszúság | 412 |
| Szélesség | 201 |
| Magasság | 122 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 8124 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Súly basenu | 73,5 |
| Szivattyú teljesítmény | 2006 |
| Moc pompy | 29 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,7 |
| Cikkszám | 56722 |
| Méretek | 148 × 59 × 42 cm |
| Súly | 75.933 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
A hozzászólásodat elküldtük és elérhető lesz, amint egy moderátor jóváhagyja.
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 366 x 76 cm 16az1-ben INTEX 26712 + Buborékgép INGYENES
86 490,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 610 x 132 cm 18az1-ben Teljes Szett INTEX 26756
335 390,00 Ft
Fém Keretű Kerti Medence 366 x 76 cm 16az1-ben INTEX 26712
82 590,00 Ft
Vázas medence 305 x 76 cm 5az1-ben INTEX 28206
46 990,00 Ft
Kerti keretes medence 244 x 76 cm INTEX 28290
39 090,00 Ft
Legnépszerűbb termékek
Négyszögletes kerti párna 45x45 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
5 990,00 Ft
(13)
Téglalap alakú kerti párna 30x50 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
4 990,00 Ft
(13)
Óriás Babzsák Padlópárna XXL felnőtteknek - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
59 980,00 Ft
(4)
Négyszögletes kerti párna 60x60 cm - Outdoor Pro Kültéri Vízálló
8 990,00 Ft
(4)
Kerek lábtartó puff - Bouclé (Báránybőr hatású)
11 990,00 Ft
(168)
Babzsákfotel Babzsák XL Standard -Prémium Mintás Szövet
49 990,00 Ft