Kertigarden-keretmedence 427 x 107 cm 11in1 Bestway 5614Z
- Űrtartalom: 13030
- Cikkszám: 5614Z
- Medence formája: kerek
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- kerek
- Űrtartalom (l)
- 13030
- Méretek
- ~ 427 cm
- Gyártói kód
- 5614Z
Megadott referenciák
- ean13
- 6941607327678
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p3780
STEEL PRO MAX™ Keretes kertpool 305 x 200 x 84 cm ★★★★★
BESTWAY® 5614A

BESTSELLER ★★★★★ MEGA CSOMAG
★ Ha egy nagy, megbízható medencét keresel, ahol szabadon úszhatsz — ez a tökéletes választás számodra!
★ Teljes szett teljes felszereléssel – nem kell egyenként keresned az összes alkatrészt.
★ Ha Bestway medencét vásárolsz speciálisan hozzá tervezett kiegészítőkkel, garantált a legmagasabb minőség és minden tökéletesen illeszkedik.

A csomag tartalma
- Keretes medence 305 x 200 x 84 cm
- Szűrőpumpa
- Pumpa szűrő I típus
- Pumpa szűrőkosarak
- Pumpa bilincsek
- Pumpa tömlők
- Javítófolt
- Használati útmutató lengyelül
- Letölthető útmutató


Kiváló minőségű kivitelezés
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Nylon háló erősítés a rétegek között
- Bevonat szúrásálló
- Belső rész fehér-kék mozaikképet imitáló

Medence 3 gyors lépésben összeállítva:
- Terítsd ki a bevonatot,
- Szereld össze a keretet — szerszámok nélkül
- Töltsd fel vízzel — kész!
Egy ilyen nagy medence összeállítása most már csak pár percet vesz igénybe

MŰSZAKI ADATOK
Medence
- Medence kád méretei 288 x 200 x 84 cm
- Medence külső méretei 305 x 233 x 84 cm
- Súly 31,1 kg
- Ajánlott vízzel való feltöltés 90%
- Kapacitás 3668 liter
Pumpa
- Pumpa teljesítménye 1249 liter/óra
- Pumpa tápellátása 220 - 240 V
- Antibakteriális szűrő I típus (58093)
- Pumpa súlya 2,1 kg

❤️❤️❤️ Tedd ezt a nyarat csodálatos emlékkek tele! ❤️❤️❤️


Specifikáció
| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 427 cm |
| Átmérő | 427 |
| Magasság | 107 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC Tritech |
| Űrtartalom | 13030 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 45 |
| Filtr pompy | II (#58094) |
| Súly basenu | 52,7 |
| Szivattyú teljesítmény | 3028 |
| Moc pompy | 32 |
| Zasilanie pompy | 220-240 |
| Súly pompy | 2,9 |
| Cikkszám | 5614Z |
| Méretek | 56 × 115 × 36 cm |
| Súly | 52.65 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek