Kertmedence kerettel 300 x 200 x 75 cm 2in1 készlet INTEX 28272
- Űrtartalom: 3834
- Cikkszám: 28272
- Medence formája: téglalap
- Medence típusa: vázas
A megfogalmazott véleményedet nem lehet elküldeni
Hozzászólás jelentése
Jelentés elküldve
Jelentésed beküldése nem lehetséges
Adatlap
- Medence típusa
- Vázas
- Medence alakja
- téglalap alakú
- Űrtartalom (l)
- 3834
- Méretek
- ~ 305 cm
- Gyártói kód
- 28272
Megadott referenciák
- ean13
- 5902854511181
- MPN (Gyártói cikkszám)
- dmuchane_p2257
Kerti medence kerettel 300 x 200 x 75 cm ★★★★★ MEGA SZETT 16W1
INTEX ® Katalógusszám 28272

HIT Mega szett ★★★★★ kiváló áron !!!
★ Klasszikus, tágas keretmedence - ideális a szórakozáshoz!
★ Kész teljes szett összes tartozékkal – nem kell egyénileg keresni az alkatrészeket.
★ Amikor INTEX medencét vásárolsz dedikált kiegészítőkkel biztos lehetsz abban, hogy a legmagasabb minőséget kapod és minden tökéletesen illeszkedik egymáshoz.
SZETT TARTALMA
- Téglalap alakú keretmedence 300 x 200 x 75 cm
- Szűrőpumpa
- A típusú szűrő pumpához
- Kémia - Multi tabletta 25 x 20g
- Kémiai adagoló
- Medence-hőmérő
- Medence fedő
- Medence alátét
- Strandlabda
- Háló szennyeződések eltávolításához
- Pumpa szitái
- Pumpa bilincsek
- Pumpa csövek
- Javítófolt
- Utasítás magyar nyelven
- Útmutató - az aukción letölthető



Medence készen 3 gyors lépésben:
- Nyisd ki a vászonbetétet,
- Szereld össze a keretet - nincs szükség szerszámokra
- Töltsd meg vízzel - kész!
Most egy ilyen nagy medence felállítása csak néhány percet vesz igénybe
Először: legmagasabb konstrukciós minőség
- Tartós 3 rétegű PVC anyag
- Erősítés nylon háló rétegek között
- Bevonat lyukállásos
- Belső mosaikkal fehér-kék színben


Fedő
- Védi a medence vizét a szennyeződésektől
- Megakadályozza a gyerekeket abban, hogy engedély nélkül lépjenek a medencébe
- Lassítja a víz hőveszteségét
Alátét
- Védi az alját a sérülésektől
- Megakadályozza a homok és szennyeződések bejutását a medencébe
- Izolál a medencét a talajról
Másodszor: tiszta víz erőfeszítés nélkül
A szett tartalmazza mindazt, ami szükséges az kristálytiszta víz eléréséhez:
- Szűrőpumpa Hydro Aeration technológiával
- Javított patron szűrő
- 25 multi-tabletta – átfogó fertőtlenítőszer
- Kémiai adagoló
- Hőmérő
- Háló szennyeződések eltávolításához


A medence az egész család szórakozása
A gyerekeidre gondolva színes labdát adunk hozzá


MŰSZAKI PARAMÉTEREK
Medence
- Medence méretek 300 x 200 x 75 cm
- Medence súlya 20,7 kg
- Javasolt vízszint 90%
- Kapacitás 3834 liter
Pumpa
- Pumpa teljesítménye 2006 liter/óra
- Pumpa tápellátása 220 - 240 V
- Pumpa súlya 3,30 kg
- Szűrő A típusú
❤️❤️❤️ Tedd tele ezt a nyarat csodálatos pillanatokkal! ❤️❤️❤️
Specifikáció
| Gyártó | INTEX |
|---|---|
| Méret | ~ 305 cm |
| Átmérő | 200 |
| Hosszúság | 300 |
| Magasság | 75 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | téglalap |
| Tartály anyaga | 3-warstwowe PVC |
| Űrtartalom | 3834 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 30 |
| Súly basenu | 20,7 |
| Cikkszám | 28272 |
| Méretek | 102 × 30 × 25 cm |
| Súly | 21.6 kg |
Írd meg véleményedet
Vélemény elküldve
Véleményed nem lehet elküldeni
Ebben a kategóriában található egyéb termékek
Legnépszerűbb termékek