Acélvázas Kerti Medence 488 x 122 cm 12-az-1-ben Intex 26746
264 290,00 Ft
Adatlap
Megadott referenciák
Bestway® katalógusszám 56488

★ Ha nagy és megbízható medencére van szükséged, ahol szabadon kipihenned magad — ez a tökéletes választás számodra!
★ Teljes szett teljes felszereléssel – nem kell egyedül keresned az egyes alkatrészeket.
★ Ha egy Bestway medencét választasz dedikált kiegészítőkkel biztos lehetsz benne, hogy prémium minőséget kapsz és minden tökéletesen illeszkedik.




Most egy ilyen nagy medence felállítása csak pár percet vesz igénybe

Érdemes megfelelően megvédeni a medencét. A mellékelt fedél a medencédhez:
Medence
Szivattyú

| Gyártó | Bestway |
|---|---|
| Méret | ~ 457 cm |
| Átmérő | 457 |
| Magasság | 107 |
| Medence típusa | vázas |
| Medence formája | kerek |
| Tartály anyaga | 3 rétegű PVC Tritech |
| Űrtartalom | 14970 |
| Ajánlott töltés | 90 |
| Várható összeszerelési idő | 60 |
| Szűrőszivattyú | II (#58094) |
| Medence súlya | 59,4 |
| Szivattyú teljesítmény | 3028 |
| Szivattyú teljesítménye | 32 |
| Szivattyú tápegysége | 220-240 |
| Szivattyú súlya | 2,9 |
| Cikkszám | 56488 |
| Méretek | 40.5 × 59 × 116 cm |
| Súly | 56.278 kg |